/10

Love Wedding Repeat izle

  • Tr Dublaj

Kız kardeşi için büyük bir düğün partisi düzenleyen Jack, onun için her zaman en iyisini yapmaya çalışmaktadır. Birçok kişinin katıldığı bu büyük partide, Jack'in karşısına büyük bir sorun çıkacaktır. Öfkeli eski kız arkadaşlar, takıntılı hale gelen eski erkek arkadaşlar ve sevdiğine ulaşmak için her şeyi yapacak insanlar. Bu tarz kişilerin katılacağı bu büyük parti, büyük bir sorumluluk gerektirecektir. Jack, partinin berbat bir duruma gelmemesi için büyük bir mücadele verecek ancak şansı pek yaver gitmeyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 51
Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
just add romance izle
Just Add Romance izle (2019)

/10

Birbirlerinin azılı rakibi olan Carly ve Jason, iki restoran sahipleridir. İkisi de, restoranlarını tanıtmak ve kariyerlerini geliştirmek için bir yemek yarışmasına programına katılırlar. Burada birbirleriyle kıyasına mücadele eden Carly ve Jason, kafalarını kibirli kariyerlerinden kaldırdıklarında farklı duygular içerisine gireceklerdir. Her şeyden daha değerli bir şeyler olduğunun farkına varacaklardır. just add romance izle bir tutam aşk film izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Yarın Yokmuş Gibi izle (2020)

/10

Hiçbir derdi ve amacı olmayan Nyles, bu dünyayı gelişine yaşayan genç bir adamdır. İşinden ve sosyal hayatından sürekli şikayet eden Sarah ve Nyles, ortak arkadaşlarının bir kır düğününde tanışırlar. Sonunda şans yüzlerine gülen ikili, birbirlerini buldukları için çok mutludurlar. Ancak bu durum kısa sürecektir. Bir mağaranın büyüsüne yakalanan Saray, kendisini sonsuz gibi görülen bir döngünün içerisinde bulacaktır. Bu döngüyü kırmak için birlikte esrarengiz maceralara atılan Sarah ve Nyles, karmaşık olayların ortasında kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kaciklar universitesi 3 izle
Kaçıklar Üniversitesi 3 izle (2009)

/10

Coolidge Kolejine yeni giren Van Wilder, düşündüğünün aksine çok farklı bir üniversiteyle karşılaşır. Çok baskıcı ve katı kuralları olan üniversitede, neredeyse hiç parti olmuyor ve öğrencilerin cinsel birlikteliği engelleniyordur. Böyle bir durumla karşı karşıya kalan van wilder 3 izle, bu baskıyı kırmak ve güzel bir üniversitede dönemi geçirmek için çalışmalara başlar. Bunun yanında tabi ki okulun en güzel kızı tavlamak için elinden geleni yapar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.