/10

Love Story izle

Birbirine aşık iki genç, küçük köylerinde mütevazi bir hayat sürmekte ve birbirlerine kavuşmak için çabalamaktadır. Tam her şeyin yoluna girmesiyle birlikte, daha iyi şartlar nedeniyle şehre taşınma meselesi iki genç aşığı zora sokacaktır. Büyük sınavlardan ve zorlu süreçlerden geçen ikili, her ne olursa olsun birbirlerini sevecek ve birbirlerine kavuşmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 33
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Little Big Mouth izle (2021)

/10

Genç ve tutkulu bir gitarist, yaşadığı şanssızlık sonucunda grubundan ve evinden atılmıştır. Elinde hiçbir şeyi olmayan ve evsiz kalan genç, yeni tanıştığı dul bir muhasebeciden yardım ister. Babası ve küçük oğluyla yaşayan dul muhasebecinin evinde kalmaya başlayan genç gitarist, sıcak bir yuva ve aşkı bulacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Laila Majnu izle (2018)

/10

Keşmir'de iki kan davalı ailenin genç çocukları olan Laila ve Majnu, ailelerine her ne kadar düşman olsa da birbirlerine karşı hisler beslemektedir. Aralarında çekişmeli bir aşk olan Laila ve Majnu'nun önündeki en büyük engel ise aileleridir. Ancak işler çıkmaza girdiğinde ve bir seçim yapmaları gerektiğinde Laila ile Majnu, aşkları için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cyrano izle
Cyrano izle (2021)

/10

Güzeller güzeli Roxanne'i delicesine seven usta söz yazarı Cyrano, dış görünüşü yüzünden onu etkileyemeyeceğini düşünmektedir. Roxanne'ya karşı olan hislerini söylemekten çekinen Cyrano, ona olan aşkını anlatmak ve onu etkilemeye çalışmak için farklı bir yol deneyecektir. Roxanne'yı etkilemek için kaleminin gücünü kullanan Cyrano, yazdığı mektuplar ile hayatının aşkına ulaşmaya çalışacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.