/10

Love Story izle

Birbirine aşık iki genç, küçük köylerinde mütevazi bir hayat sürmekte ve birbirlerine kavuşmak için çabalamaktadır. Tam her şeyin yoluna girmesiyle birlikte, daha iyi şartlar nedeniyle şehre taşınma meselesi iki genç aşığı zora sokacaktır. Büyük sınavlardan ve zorlu süreçlerden geçen ikili, her ne olursa olsun birbirlerini sevecek ve birbirlerine kavuşmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 272
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
kemikler ve her sey izle
Kemikler ve Her Şey izle (2022)

/10

Tuhaf ve psikolojik sorunlar yaşayan Maren, toplum tarafından yargılanan ve dışlanan genç bir kadındır. Kendisi gibi hayatı pek düzgün olmayan Lee ile tanışan Maren, sonunda ruh eşini bulduğunu düşünmektedir. Farklı karakterlere ve geçmişe sahip olan Maren ve Lee, yan yana uzun bir yolculuğa çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

uc bin yillik bekleyis izle
Üç Bin Yıllık Bekleyiş izle (2022)

/10

İçine kapanık ve yalnız bir kadın olan Alithea, İstanbul'a yaptığı bir gezi sırasında sonunda aradığı gizemi bulmuştur. Kendi kaderini keşfetmek isteyen Alithea, bir Cin'i üç dilek hakkı karşılığında özgürlüğüne kavuşturma fırsatı bulmuştur. Şimdi ise bu dilek haklarını kullanarak kendi kaderini kendisi belirleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.