/10

Londra Toprakları izle

Clairvoyant, Nicola Six cinayeti nedeniyle yaklaşmakta olan ölümününü önceden hissederek karanlık bir korkuyla yaşamına devam ediyor. Üç farklı kişiyle karışık bir aşk ilişkisine girişir ancak aralarından birinin katil olacağını biliyordur. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 116
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Cerebrum izle (2021)

/10

Sevgilisi ile güzel bir hayat yaşayan Tom, bir bilim adamının çağrısına kulak vererek yeni geliştirilen bilimsel bir deneye denek olarak katılır. Deneyde, insan hafızası yedekleme ve aktarma üzerine çalışılmaktadır. Ancak işler bununla sınırlı kalmayacaktır. Kendisini işlemediği bir suçtan dolayı kaçak bir halde bulan Tom, silinen hafızasıyla yüzleşmek ve her şeyi tekrar düzeltmek için savaşmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

zamanda tutsak izle
Zamanda Tutsak izle (2021)

/10

Bir grup tatil yapmak isteyen insan, internette buldukları keşfedilmemiş tropikal bir tatil koyuna giderler. Yaşanacak olaylardan habersiz bu insanlar, birkaç saat geçirmek için geldikleri bu koyda hayatlarının dehşetini yaşayacaklardır. Denize ayak basmalarından itibaren geriye kalan tüm hayatları bir güne sıkışan insanlar, hızla yaşlanmaya ve hatta ölmeye başlayacaklardır. Durumun farkına vardıklarında ise bu büyülü koydan kurtulabilmek için mücadele etmeye başlayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Echo Boomers izle (2020)

/10

Ekonomik sıkıntılar içerisinde üniversite okuyan 5 yakın arkadaş, mezuniyetlerinin ardından hayatın adaletsizlik ve acımasızlığıyla kötü şekilde yüzleşmişlerdir. Bu durumda hayatları için bir şeyler yapmaları gerektiğinin düşünen arkadaşlar, zenginlerden çalarak kendilerine vermek üzere bir maceraya çıkacaklardır. Bir ekip kuran ve zenginlerden çalmaya başlayan yakın arkadaşlar, işlerin çirkinleşmesinin ardından birbirleriyle karşı karşıya kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.