/10

Lego Filmi 2 izle

Her şey yoluna yavaş yavaş oturuyordur. İnşaatlar sürüyor, yıkılan her şey tekrar yapılıyordur. Ancak Lego'nun bu güzel şehirleri ve iyi insanları yeni bir tehditle karşı karşıya kaldı. Uzaydan gelen bu tehdit tüm yapıları yıkıyor ve şehri mahvediyordu. Her şey yeniden yapılsa bile tekrar yıkılıyordu. Tek çözüm bu tehdidin ortadan kaldırılmasıydı. Bu yüzden Duplo'yu istila edenlere karşı büyük bir savaş başlatıldı. Tek umut savaşın başarıyla sonuçlanmasıydı. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 142
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Vacation Friends izle (2021)

/10

Çok farklı hayatları ve kişilikleri olan iki farklı çift, rastlantı eseri bir Meksika tatilinde tanışırlar. Tatil boyunca güzel arkadaşlık geçiren iki çift, evlerine döndüklerinde arkadaşlıkları tuhaf bir duruma bürünecektir. Çok farklı insanlar olmalarına rağmen arkadaşlıklarını devam ettirmek için uğraşan iki çift, birbirlerini asıl hayatlarına tanıklık edecekler ve beklenmedik maceralar yaşayacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Emekli Ajan izle (2021)

/10

Ülkesi için çalışan profesyonel bir ajan, bu zamana kadar pek çok kirli işte yer almış ve ülkesine en iyi şekilde hizmet etmiştir. Yaptığı iş yüzünden ailesinden vazgeçerek ve genç oğluyla ayrı yaşamaya mahkum kalmıştır. Ancak oğlunun suçsuz bir şekilde yasadışı işlerle suçlandığını ve yargılandığını öğrenen ajan, yaşanan bu olayların bir komplo olduğunu farkına varacaktır. Yeteneklerini bu komployu çözmek ve oğlunu kurtarmak için kullanmaya başlayan ajan, hiç beklemediği düşmanlarla yüzleşmek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Prisoners of the Ghostland izle (2021)

/10

Kendisine Kahraman diyen acımasız bir suçlu, en sonunda yakayı ele vermiş ve yakalanmıştır. Geçmişte çok büyük suçla işlemiş olan Kahraman, neyse ki yeteneklerinden dolayı yetkililerle bir anlaşmaya varacaktır. Eğer kaçırılan genç bir kızı bulabilirse, özgürlüğüne kavuşabilecektir. Özel bir mahkum giysisi giyen ve kaçma şansı olmayan Kahraman, genç kızı kurtarmak için tuhaf ve acımasız insanlara karşı savaşmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.