/10

Last Man Down izle

Korkunç bir virüs, dünyaya hızla yayılmış ve insanlığı büyük bir tehlikeyle karşı karşıya bırakmıştır. İnsanlar bu virüse karşı hayatta kalmaya çalışırken yetkililer de virüse tedavi aramaktadır. Ancak bir grup acımasız asker, bu durumdan faydalanarak dünyayı kontrol etmek için harekete geçmiştir. Karısı ölen ve ormanlık bir alanda virüsten uzak bir hayat süren eski asker John Wood, virüsün tedavisi ayağına geldiğinde ise saklandığı yerden çıkarak insanlık için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 15
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Good Things Devils Do izle (2020)

/10

Yaşadığı suç hayatını geride bırakarak artık emekli olmak isteyen Richard, emekliliği için son bir vurgun yapmak zorundadır. Kendisi gibi bir hayduttan para çalma girişimde bulunacaktır. Cadılar Bayramı gecesinde işe koyulmak üzere harekete geçen Richard, bir korku müzesi açmak isteyen Melvin'e rastlar. Yaşanan talihsizlikler ve korkunç cadılar bayramı olaylarından dolayı beraber hareket etmek zorunda kalan Richard ve Melvin, korku ve komedi dolu bir maceradan kurtulmak için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

East of the Mountains izle (2021)

/10

Yaşlanmış eski bir kalp cerrahı olan Ben, kanser hastası olduğunu ve son günlerini yaşadığını öğrenir. Kendisine böyle bir sonu yakıştıramayan Ben, son günlerinde hayatını kendi istediği gibi şekillendirmek ister. Bunun içinde sadık dostu köpeği ve tüfeğiyle birlikte çocukluğunun geçtiği kırsal kasabaya döner. Ancak bu son gezisinde yavaş yavaş ölümünü hisseden Ben, hiç beklemediği bir düşmanla karşılaşacak ve işler bir anda kanlı bir maceraya dönüşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

suicide squad gercek kotuler izle
Suicide Squad: Gerçek Kötüler izle (2016)

/10

Acımasız ve gizemli bir kötü, tüm dünyayı felakete sürükleyerek insanlığı yok etmeyi amaçlamaktadır. Planı öğrenen ve harekete geçen devlet yetkilileri, bu zorlu düşmanla baş etme konusunda oldukça başarısız kalmışlardır. Bunun üzerine isteksiz ancak başarı oranı yüksek bir planı devreye sokarlar, hapsedilmiş ölümcül kötülerle bir anlaşmaya varacaklardır. Bu hapsedilmiş kötülerden oluşan ekip, simdi ise özgürlüklerine kavuşmak ve rahat bir hayat yaşamak için dünyayı kurtarmak üzere harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.