/10

Lanetli Gözyaşları izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Bir sosyal hizmetler uzmanı olan Anna, yapması gerekeni yaparak küçük çocukların daha iyi bir hayat yaşaması için uğraşmaktadır. Ancak verdiği bir karar sonucunda iki küçük çocuk, faili meçhul bir cinayete kurban giderek acımasızca öldürülür. Çocukları ölen anne bu olayın Anna'nın yüzünden olduğunu öne sürerek onunda çocuklarının lanetli bir ruh tarafından öldürüleceğini söyler. Bu uyarılara kulak asmayarak bir saçmalık olduğunu düşünen Anna, bir gece korkunç gerçekle karşı karşıya kalacaktır. Çocuklarını doğaüstü şeytandan kurtarmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler

Oyuncular

Toplam İzlenme: 681
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the menu izle
The Menu izle (2022)

/10

Genç bir çift, hayatlarında unutulmaz deneyimler yaşamak için çok popüler bir yemek şefinin düzenlediği bir ada turuna katılırlar. Bu ıssız adada birbirinden farklı mükemmel yiyecekleri denemeyi bekleyen çift, yemek gecesinin başlamasıyla tuhaf olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Gecenin ilerleyen saatlerinde ise işlerin hiç de göründüğü kadar masumane olmadığını fark ederler. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kemikler ve her sey izle
Kemikler ve Her Şey izle (2022)

/10

Tuhaf ve psikolojik sorunlar yaşayan Maren, toplum tarafından yargılanan ve dışlanan genç bir kadındır. Kendisi gibi hayatı pek düzgün olmayan Lee ile tanışan Maren, sonunda ruh eşini bulduğunu düşünmektedir. Farklı karakterlere ve geçmişe sahip olan Maren ve Lee, yan yana uzun bir yolculuğa çıkacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

deinfluencer izle
Deinfluencer izle (2022)

/10

Lisenin popüler amigo kızı olan Kelly, ufak çaplı bir sosyal medya fenomenidir. Ancak bir gün okul çıkışı maskeli birisi tarafından kaçırılan genç kız, maskeli kaçığın oyuncağı haline gelmiştir. Genç kızı kendi istekleri doğrultusunda kullanarak sosyal medyada içerik üretmeye başlayan maskeli katil ve genç kız arasında amansız bir mücadele başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.