/10

Lanetli Çocuk 2 izle

Bir çok korkunç olaya ev sahipliği yapan Heelshire Konağı, son olayların ardından yıllardır sessiz ve sakindir. Ancak bu sessizlik bozulacaktır. Konağın tarihini bilmeyen masum bir aile oraya taşınacaktır. Ailenin küçük çocuğu Jude, çok geçmeden evdeki oyuncak bebek Brahms'ı bulacaktır ve onunla çok iyi arkadaş olacaktır. Ancak Brahams'ın lanetli canlı bir bebek olduğunu bilmeyen aile, çok zaman geçmeden gerilim dolu esrarengiz olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Canlarını kurtarmak için zorlu bir savaş vereceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 575
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the princess izle
The Princess izle (2022)

/10

Acımasız ve bencil bir prens olan Julius ile evlenmeyi reddeden genç bir prenses, Julius'u reddettiği ve onun sinsi planlarını bozduğu için kaçırılarak tutsak edilir. Kralın tahtını ele geçirmek için genç prensesi kaçıran Julius, hiç beklemediği kadar güçlü ve iradeli prensesin gazabına uğrayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the grey man izle
The Gray Man izle (2022)

/10

Başarılı ve oldukça profesyonel bir CIA ajanı olan Court Gentry, şans eseri bağlı olduğu departmanın karanlık sırlarını ortaya çıkartmıştır. Bu sırların ortaya çıkmasıyla birlikte büyük bir hedef haline gelen Gentry'nin başına büyük bir para ödülü konacaktır. Dünya çapında herkes tarafından öldürülmek istenen eski ajan Gentry ise kendi hayatı ve ölümcül sırlar için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ten inch hero izle
Ten Inch Hero izle (2007)

/10

Küçük bir sahil kasabasında mütevazi bir sandviç dükkanı işleten bir grup arkadaş, birbirlerinden çok farklı düşüncelere ve karakterlere sahiplerdir. Ancak bu farklılıklarına rağmen ortak bir noktada buluşan bu dört arkadaş, gerçek aşk ve huzurlu hayat için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.