/10

Kuzular Firarda: Uzay Parkı izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Uzay gemisi bozulan ve süper güçlere sahip sevimli uzaylı olan Lu-La, şans eseri Shaun'un çiftliğe iniş yapmak zorunda kalır. Lu-La, Koyun Shaun ile tanışır ve arkadaş olurlar. Shaun ve diğer konun arkadaşları, sevimli uzaylıyı kendi galaksisine, ailesinin yanına geri göndermek için maceraya atılır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 811
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

prey izle
Prey izle (2022)

/10

Günümüzden yaklaşık 300 yıl önce dünya sanılandan daha vahşi bir haldeydi. Hayatta kalmak için vahşi doğada tek çareleri avlanmak olan bir kabile, yaşadıkları bölgeye inen dünya dışı bir varlık tarafından avlanmaya başlamıştır. Kabilenin en iyi savaşçılarından olan Naru, kabilesini ve masum insanları bu vahşi ve yetenekli avcıdan korumak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.