/10

Kurt Saati izle

 • Tr Dublaj
 • Bir zamanlar bir kesime önderlik eden ve insanların idolü olan June, son zamanlarda yaşadığı psikolojik sıkıntılar nedeniyle içine kapanık ve asosyal bir hale gelmiştir. New York'da kaosun hakim olduğu dönemlerde şehrin en berbat sokağında eski bir apartmanda yaşayan June, kendisini eve kapatmış ve sadece yazmaya odaklanmıştır. Sürekli tuhaf olaylar yaşayan June'un psikolojisi gün geçtikçe kötüye gitmektedir. Penceresinden dışarıya baktığında kaosun ve şiddetin hakim olduğu bir bölgenin ortasında yaşan June, kendi hayatında zorlu bir mücadele vermektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

  Toplam İzlenme: 10
  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  Kalank izle (2019)

  /10

  Hayatlarında büyük bir eksikleri olan altı kişi, ortak bir arayış içerisindedir. Hepsi hayatlarında eksik olan aşkı tamamlamak ve mutlu olmak için mücadele etmektedirler. Ve bir gün aynı arayış içerisinde olan bu altı kişinin yolları kesişecektir. Ancak bu büyük bir felaketi de beraberinde getirecektir. Husnabad kasabası aşka ulaşmak isteyen insanlar yüzünden resmen dünyadan kopmuştur. Büyük bir rekabet dönen kasabada, ayrılıklar ve yeni birliktelikler doğacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  the kid detective izle
  The Kid Detective izle (2020)

  /10

  32 yaşına gelmiş Abe, hala küçük bir çocuk gibi yaşamaktadır. Önemsiz meseleleri çözerek geçimini sağlayan Abe, tıpkı bir çocuk dedektifi gibi çalışmaktadır. Tıpkı çocuk gibi psikolojik sorunlar yaşayan Abe, henüz hayatın gerçeklerinin farkına varmamıştır. Ancak o gün gelmiştir. Erkek arkadaşı acımasızca öldürülen temiz kalpli bir kadın, suçluları bulması için Abe'e bir iş vermiştir. Kendisini çocuk oyunlarında değil derin ve riskli bir meselenin ortasında bulan Abe, artık sorumlu yetişkin bir birey gibi davranmak zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  one night in bangkok izle
  One Night in Bangkok izle (2020)

  /10

  İşinin en iyisi olan profesyonel seri katil Kai, büyük bir iş için Bangkok'a gider. Bu büyük iş için kendisine yardımcı olması için profesyonel bir kadın şoför tutar. Ancak cinayetler başladığında hiçbir şeyden habersiz olan kadın şoför istemeden bu işe bulaşmıştır ve artık geri dönüşü yoktur. Ardı arkası kesilmeyecek cinayetlerine başlayan Kai, bütün gece boyunca kendisine verilen işi acımasızca yerine getirmekle meşguldür. Ancak korkusuz bir dedektif, Kai'yi ve cinayetleri durdurmak için gece boyunca pes etmeden mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.