/10

Kuralsız izle

Cesur savaşçı Prior'un kendisiyle yüzleşmesi ve doğru olana karar vermesi gerekmektedir. Çünkü güçlü ve acımasız bir ittifak, Prior ve askerlerini peşine düşmüşlerdir. Şehirden uzakta bir kaçak hayatı yaşayan Prior ve askerleri, bu zamana kadar kaçmıştır. Ancak artık karşılık verme vakti gelmiştir. Bu büyük ve zorlu savaşta mantıklı kararlar vermesi gereken Prior, insanları etkisi altına alan bu korkunç düzeni yıkma şansını elde edebilecektir. Ancak kayıp vermesi ve fedakarlık yapması da kaçınılmazdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 425
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
kara panter yasasin wakanda izle
Kara Panter: Yaşasın Wakanda izle (2022)

/10

Wakanda ulusu, henüz yeni tahta geçmiş kralları T'Challa'nın ani ölümü sonrasında belirsizlik içinde yapayalnız kalmışlardır. Bu durumu fırsat bilen düşmanları Wakanda için saldırı hazırlığı içindeyken; beklenmedik dost ve kahramanlar bir araya gelirken amansız ve taraf tarafa bir savaş bütün kötülüğüyle patlak verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kadin kral izle
Kadın Kral izle (2022)

/10

18. yüzyılda Batı Afrika'nın en güçlü ülkelerinden birisi olan Dahomey Krallığının başı, sadece kendi çıkarlarını düşünen sömürgeci Avrupa devletleri ile beladadır. Kendi ülkelerini, milletlerini ve topraklarını korumak isteyen Dahomey halkı, komutan Nanisca önderliğinde Avrupalı işgalcilere karşı zorlu bir savaş için hazırlanmaya başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.