/10

Kural Dışı izle

İşleri ve hayatları birbirinden çık farklı İki yakın arkadaş, otizmli çocuklara yardım ederek onların hayatlarını yaşamalarına yardımcı olmaktadırlar. Tüm farklı düşüncelere rağmen iki arkadaş otizmli çocuklara yardım ediyor ve bu yardımları cidden onlar için işe yarıyordur. Ancak ergenlik yaşlarında ve hastalık seviyesi çok yüksek olan bir otizmli, bakım evinde kalmak, sürekli denetim altında tutulmak ve hapis gibi bir hayat yaşamak zorunda bırakılmıştır. Bu olayların ardından iki arkadaş hayat amaçlarını yerine getirmek için kuralları çiğneyerek başlarına bela alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 309
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
bebek servisi izle
Bebek Servisi izle (2022)

/10

Kendisini komisyoncu olarak tanıtan Hyun, istenmeyen bebeklerin bırakıldığı bölgelerden bebekleri çalarak onları zengin ailelere satmaktadır. Bu sayede geçimini sağlayan ve kimsesiz bebeklere aile bulan Hyun'un hayatı, terk ettiği bebeğini tekrar almak için geri dönen bir anne ile kesiştiğinde değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.