/10

Kule izle

Filistinli küçük bir kız, ailesiyle ülkesindeki savaştan kaçarak bir mülteci kampında yaşamaya başlamıştır. Ancak buradaki hayat şartları gerçekten çok kötüdür. Her şeye rağmen küçük kız, umutlarını ve maceraperestliğini hiç kaybetmemiştir. Bir gün dedesinin kendisine verdiği eski bir anahtarla, atalarının tarihini keşfetmeye başlamıştır. Genç kız, ailesinin eski kuşakları hakkında bilgi edinmektedir. Bu edindiği bilgilerle kendi geçmiş tarihini öğrenecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 230
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

, ,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
rock dog 2 izle
Rock Dog 2 izle (2021)

/10

Yaşanan olayların ardından giderek ün kazanmaya başlayan Bodi ve grubu, durmak bilmeden rock’n roll ruhunu yaşatmaktadırlar. Bu sayede artık ünlü bir rock yıldızı olan Bodi ve grubu, düzenlemek istedikleri büyük bir rock turnesine çıktıklarında ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu anlayacak ve çizgilerini bozmadan yola devam etmek için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Burning at Both Ends izle (2021)

/10

2. Dünya Savaşı sırasında Fransa'yı işgal etmiş olan Naziler, Fransa topraklarının büyük bir bölümünü ele geçirmiştir. Ancak hala işgal bölgelerinde yaşayan direnişçi siviller, ülkeleri ve hayatları için mücadele etmeye hazırdır. Tek gereken şey ise direnişçilere umut ışığı olacak radyo mesajlarının onlara ulaşmasıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Fucking with Nobody izle (2020)

/10

Bir film yönetmeni olan Hanna, önemli bir film işini en büyük rakibi olan Kristian'a kaptırmıştır. Bu durum üzerine ilgileri üzerine çekmek ve kendi filmini yapmak için sosyal medya üzerinden kurgu bir aşk hikayesi yaratmak için kendi ekibini toplar. Genç ve yakışıklı bir aktör ile sahte ilişkilerini sosyal medya üzerinden yayınlamaya başlayan Hanna, bu kurgu aşktan beklenmedik sonuçlar alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.