/10

Korkunun Sesi izle

Hayatta kimsesi olmayan Alisa, dedesinin ani ölümüyle beraber hayatta neredeyse yalnız kalmıştır. Dedesinin ölümünden dolayı büyük üzüntü içerisinde olan genç kız, kendini toparladıktan sonra arkadaşıyla beraber dedesinden miras kalan eski ve büyük malikaneyi ziyarete gider. Malikaneyi satmadan önce görmek ve eski eşyaları toplamak isteyen Alisa ve arkadaşı, büyük bir şok yaşayacaktır. Alisa ve arkadaşı, malikanede gizlenen karanlık bir kötülüğü açığa çıkaracak ve hayatlarını kurtarmak için mücadele etmek zorunda kalacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 64
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Kızıl Gökler izle (2021)

/10

Ender bir hastalığa sahip olan Nadja, ameliyat olmak üzere oğluyla birlikte Amerika'ya doğru yola çıkar. Ancak uçak tam da okyanusun üzerindeyken bir grup terörist tarafından kaçırılır. Bu durum karşısında tek amacı oğlunu korumak olan Nadja, oğlunu korumak için sahip olduğu hastalığın gücünü kullanarak harekete geçmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ölümcül Labirent 2: Şampiyonlar Turnuvası izle (2021)

/10

İlk olaylardan sonra kurtulmayı başaran Zoey ve Ben, bu ölümcül oyunu düzenleyen acımasız insanların peşine düşeceklerdir. Ancak kendilerini daha büyük bir tuzakta olduklarını fark etmeyen ikili ve hiçbir şeyden habersiz masum insanlar kendilerini ölümcül bir labirentte bulacaklardır. Daha önce kurtulmayı başarmış Zoey ve Ben'in liderlik edeceği ekip, bu labirentte kurtulmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

korku kapani baslangic izle
Korku Kapanı: Başlangıç izle (2021)

/10

Altı yakın arkadaş, güzel bir kamp yapmak üzere ormanlık bir bölge olan Appalachian'a doğru yola çıkmışlardır. Ancak dağa ulaşan patika yoldan sapan ve ormanın içerisinde dalan arkadaşlar, hiç beklemedikleri olaylarla karşı karşıya kalacaklardır. Ormana yerleştirirmiş tuzaklarla baş etmeye çalışan gençler, ormanda yaşayan vahşi ve acımasız insanların avı haline geleceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.