/10

Komşu Kızı izle

18 yaşında Matthew, tüm sosyal yaşamı bırakarak gelecek hayalleri için okuluna odaklanmıştır. Sosyal hayatı tamamen bitmiştir ve sadece derslerine çalışıyordur. Bir gün yeni komşusu Danielle ile karşılaşan Matthew, bulunduğu durumdan yavaş yavaş çıkmaya başlamıştır. Dersleri bir kenara bırakarak Danielle ile vakit geçirmeye başlayan Matthew, artık daha mutludur. Ancak Danielle, aralarının bozulacağı için Matthew'e sahip olduğu kirli geçmişi anlatmamıştır. Tüm sırların ortaya çıkmasıyla olaylar beklenmedik şekilde şekillenmeye başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 679
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
fire heart izle
Fireheart izle (2022)

/10

Bir kadın itfaiyeci olmanın hayalini kuran Nolan, korkusuz bir genç kızdır. Ancak son zamanlarda kötü niyetli bir grup saldırgan, şehirde yangınlar çıkartmaya başlamış ve itfaiyeciler gizemli bir şekilde ortadan kaybolmaya başlamıştır. Bunun üzerine tüm şehri yavaş yavaş korku ve alevler sararken genç Nolan, kimliğini gizleyerek tüm şehrin iyiliği için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

bir tutam aclik izle
Bir Tutam Açlık izle (2021)

/10

Birbirlerine tutku ile aşık olan ve güzel bir evlilikleri olan Maggi ile Carsten çifti, aynı zamanda iki meslektaştır. İkisi de çok başarılı ve tecrübeli yemek uzmanı olan çift, hayallerini gerçekleştirmek için zorlu bir yola gireceklerdir. Mutfak dünyasını en yüksek ödülünü almak için beraber çalışmaya başlayan çift, bu ödül ve kariyerleri için hayatlarındaki şeyleri feda etmekten çekinmeyeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Malcolm ve Marie izle (2021)

/10

Başarılı ve geleceği parlak olan genç bir yönetmen, yeni filminin galasına katıldıktan sonra kız arkadaşı ile birlikte eve döner. Birbirine delicesine aşık olan ikili, yorucu ve dayanılmaz bir günün ardından evlerinde baş başa kaldığında birbirlerini adeta yeniden tanıyacaktır. Aralarında başlayan ufak çekişme; yerini psikoloji, dram ve romantizm dolu kavgaya bırakacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.