/10

Kod Adı: U.N.C.L.E. izle

Soğuk savaş döneminde büyük bir rekabet içerisinde olan Amerika ve Rusya, akıl almaz bir gerçekle karşı karşıya kalır. Yıllardır birbirleriyle savaş haline olan Amerikan ajanı Napoleon ve Rus ajanı Illya, bu durum karşısında birlikte çalışmak zorunda kalır. Gelen istihbaratlara göre Naziler, pes etmemiş ve gizli bir tesiste korkunç bir plan için hazırlıklar yapmaktadırlar. Amaçları gizlice ürettikleri atom bombalarını kullanarak dünyaya egemen olmak için tekrar bir girişim deneyecekleri üzerindedir. Napoleon ve Illya'yı tehlikeli ve riskli bir operasyon beklemektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 243
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
snatch izle
Snatch izle (2000)

/10

Pek çok kirli işe bulaşmış ve suç işlemekten çekinmeyen 6 kişilik amatör bir soyguncu ekibi, Londra'ya gelecek olan paha biçilemez bir elmasın peşine düşecektir. Suç işleme ve kavga konusunda profesyonel olan bu ekip, soygun sırasında beklenmedik olaylarla karşılaşacaklardır. Başlarını hiç tahmin edilmeyecek kadar büyük belaya sokan ekip, bu beladan kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

turu ve sirk maceralari izle
Turu ve Sirk Maceraları izle (2019)

/10

Yumurtlayamayan ve bu yüzden ilgi görmeyen genç tavuk Turu, yalnız bir müzik öğretmenini en yakın arkadaşı haline gelmiştir. Çok güzel vakitler geçiren ikili, sıkı bir dost olmuştur. Ancak bir kaza sonucu öğretmen yaralanmış ve büyük şehirdeki hastaneye kaldırılmıştır. Bunun üzerine en yakın arkadaşının yanında olmak isteyen Turu, hastaneye ulaşabilmek için bir sirk gösterisi düzenlemek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

gladiator izle
Gladiator izle (2000)

/10

Romalı bir general olan Maximus, ülkesi için pek çok kanlı savaşta savaşmış korkusuz bir askerdir. Katıldığı hiçbir savaşta yenilgi almayan ve kralın emirlerini eksiksiz şekilde yerine getiren Maximus, ülkesine ve kralına olan sadakatini kanıtlamıştır. Ancak onun başarısını kıskanan kralın kibirli oğlu tarafından ailesi öldürülen Maximus, yıllarca hizmet ettiği krallıktan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.