/10

Kod Adı: U.N.C.L.E. izle

Soğuk savaş döneminde büyük bir rekabet içerisinde olan Amerika ve Rusya, akıl almaz bir gerçekle karşı karşıya kalır. Yıllardır birbirleriyle savaş haline olan Amerikan ajanı Napoleon ve Rus ajanı Illya, bu durum karşısında birlikte çalışmak zorunda kalır. Gelen istihbaratlara göre Naziler, pes etmemiş ve gizli bir tesiste korkunç bir plan için hazırlıklar yapmaktadırlar. Amaçları gizlice ürettikleri atom bombalarını kullanarak dünyaya egemen olmak için tekrar bir girişim deneyecekleri üzerindedir. Napoleon ve Illya'yı tehlikeli ve riskli bir operasyon beklemektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 114
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Oh My Kadavule izle (2020)

/10

İki yakın arkadaş, uzun süredir çok samimi ve iyi bir arkadaşlık sürdürmektedir. Beraber çok iyi vakit geçiriyorlar ve çok anlaşıyorlardır. Ve uzun zamandan beri ikisi de eğer evlenirlerse mutlu bir evliliklerinin olacağını düşünmektedir. En sonunda bu düşünceyi açığa çıkaran ikili, kısa süre içerinde evlilik kararı almışlardır. Ancak evlendiklerinde hiçbir şey düşündükleri gibi gitmeyecektir. O eski samimi arkadaşlıklarından eser kalmayan çiftin arasında artık bambaşka bir ilişki oluşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

save yourselves izle
Save Yourselves! izle (2020)

/10

Tuhaf ancak birbirleriyle iyi anlaşan Brooklyn'li Jack ve Su çifti, ani bir kararla yıpranmış ilişkilerini kurtarmak üzere şehirden ve insanlardan uzak bir tatile çıkmaya karar verirler. Telefonlarını kapatan ve teknolojiden uzak bir tatil geçirmeyi planlayan çift, tatilleri sırasında düşünülenin aksine bir uzaylı formunun dünyaya saldırdığını öğrenir. Dünyada ve çevrelerinde ne olduğundan habersiz olan genç çift, kendilerini kurtarmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Jungle Beat: The Movie izle (2020)

/10

Bir uzaylı olan Fneep, uzay gemisiyle seyahat ettiği sırada kontrolü kaybederek dünyaya düşer. Afrika'nın ıssız ormanlarına düşen bu küçük uzaylı, evine dönmek ister. Ancak Fneep, nerede olduğu ve ne yapması gerektiği konusunda bilinçsizdir. Neyse ki ormanda tanıştığı hayvanlara durumu anlatmaya başarabilmiştir. Yardımsever hayvanlarla beraber yola koyular ve uzay gemisine dönmeyi amaçlayan Fneep, dünyaya yaklaşan büyük bir tehlikeyle karşılaşacaktır. Bu tehlikeyi durdurmak için hayvan dostlarının yardımıyla zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.