/10

Kill Chain izle

  • Tr Dublaj

Esrarengiz birisi olan Arana, geçmişini bir kenara bırakmış ve bir otelde çalışmaktadır. Ancak şanssızlığı yüzünden istediği sakin hayata ulaşamayacaktır. Kırmızı elbiseler giyen bir kadın otele yerleşmiştir. İlk başta her şey sıradanken kadını öldürmeye çalışan büyük bir suç çetesi, ortaya çıkacaktır. Kadını onların eline vermek istemeyen Arana, onu korumak isterken kendisini büyük bir tehlikenin ortasına atacaktır. Birbirlerinden habersiz üç taraf, beklenmedik bir anda büyük bir savaş vermeye başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 313
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Dürüst Hırsız izle (2020)

/10

Büyük bir tecrübeye sahip başarılı bir hırsız, yıllar boyunca yasadışı büyük işler başarmıştır. Ancak kendisi için çalışan bir kadına aşık olmasıyla birlikte fikirleri değişen başarılı hırsız, sahip olduğu yasadışı hayatı geride bırakarak dürüst ve sıradan bir hayata atılmak istemektedir. Bunun için doğru bildiği şeyi yaparak pişman olmuş bir şekilde polislere teslim olmak isteyen eski hırsız, aslında polislerin göründüğü kadar temiz olmadıklarının farkına varır. Kötü niyetli para avcısı polislerin saldırısına ve şantajına uğrayan adam, hayatının en zorlu mücadelesini verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cut throat city
Cut Throat City izle (2020)

/10

2005 yılında yaşanan büyük Katrina Kasırgası, Amerikayı çok şiddetli bir şekilde vurmuştur. Bu olaydan sonra sokaklar tekrar eskisi haline gelirken dört arkadaş, riskli bir soygun yapmaya zorlanır. Gerçek kasırga geçmiş ancak sokakları daha şiddetli bir kasırga bekliyordur. Şehrin göbeğinde çok riskli bir soygun yapmaya başlayan arkadaş grubu, o dakikadan sonra eski hayatlarına dönemeyeceklerini fark etmiştir. Kendilerini büyük komploların, akıl oyunlarının ve sıcak çatışmaların ortasında bulan arkadaşlar, bu işten sıyrılmak için zorlu bir mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

adaletsiz izle
Adaletsiz izle (2019)

/10

İşlerini kurallara pek uygun yapmayan iki polis memuru, işlerini şiddetle ama kesin bir şekilde bitirmektedir. Bu yüzden medyanın reklamı haline gelmişler ve görevden uzaklaştırılmışlardır. İşleri her zaman kendi bildikleri doğrulara göre halleden ikili, işlerini kaybetmelerinin ardından boşluğa düşmüş ve paraya ihtiyaç duymaya başlamışlardır. Bu yüzden yaptıkları en iyi şeyi yaparak yer altı dünyasına girmeyi hedeflemişlerdir. Ancak hiç beklemedikleri şeylerle karşı karşıya kalacaklardır. İki eski polisin yer altı dünyasında yaşadıkları aksiyon Adaletsiz izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.