/10

Kılıç Kardeşliği izle

Çinliler dünya tarihinde kötü bir dönem içerisindedir. Ming Hanedanlığının durumu oldukça kötüye gitmektedir. Bu yüzden iç karışıklıklar yavaş yavaş kendisini göstermeye başlamıştır. Birlikte kardeş gibi büyüyen üç muhafız ise sarayın seçkin ve usta korumalarıdır. Bu üç muhafız bu zamana kadar omuz omuza savaşmışlardır ve birlikte her şeyin üstesinden gelmişlerdir. Ancak şimdi aralarında birisi görevine aykırı davranmaya ve Hanedanlığa ihanet etmeye başlamıştır. Onu durdurma görevi ise eski kılıç kardeşleri olan iki muhafıza verilmiştir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 203
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

,

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
gladiator izle
Gladiator izle (2000)

/10

Romalı bir general olan Maximus, ülkesi için pek çok kanlı savaşta savaşmış korkusuz bir askerdir. Katıldığı hiçbir savaşta yenilgi almayan ve kralın emirlerini eksiksiz şekilde yerine getiren Maximus, ülkesine ve kralına olan sadakatini kanıtlamıştır. Ancak onun başarısını kıskanan kralın kibirli oğlu tarafından ailesi öldürülen Maximus, yıllarca hizmet ettiği krallıktan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

spectral izle
Spectral izle (2016)

/10

Yakın bir gelecekte doğaüstü varlıkların dünyaya saldırmasıyla birlikte dünya yaşanmaz halde bir savaş meydanına dönecektir. Doğaüstü düşmanlarına karşı verdikleri savaşta pek başarılı olamayan insanlık, büyük bir tehlikeyle karşı karşıyadır. Tüm imkanların kullanıldığı bu büyük savaşta özel bir birlik, istilacılara karşı önemli ve etkili bir mücadele vermektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

fabricated city izle
Fabricated City izle (2017)

/10

Yetenekli bir bilgisayar oyuncusu olan Kwon, kendisine karşı düzenlenen bir kumpas yüzünden cinayet suçuyla suçlanmaktadır. Ancak masum olan ve üzerine kurulan büyük kumpası ortaya çıkarmak isteyen Kwon, arkadaşlarıyla birlikte gerçek suçluyu aramaya başlar. Ancak hiç düşünmedikleri tehlikeler ve derin meselelerle karşı karşıya kalan Kwon ve arkadaşları, bilgisayar oyunlarından kazandıkları tecrübeler sayesinde bu işin üstesinden gelmeye çalışacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.