/10

Karlar Prensi Elliot izle

Fragman izle

Küçük ancak hayalleri olan ren geyiği Elliot, yaklaşan yılbaşında Noel Babanın geyiklerinden birinin emekliliğe ayrılmasıyla büyük bir fırsat yakalamıştır. Noel Babanın ekibine emekliliğe ayrılan geyiğin yerine katılmak için fırsat yakalan Elliot'un seçmelere hazırlanması için üç günü vardır. Üç gün boyunca sıkı bir şekilde çalışacak olan Elliot, düzenlenen büyük bir eleme turnuvasından galip gelmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 174
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Fok Birliği izle (2021)

/10

Köpekbalıklarının güçlü dişleri yüzünden denizlerdeki hakimiyetlerini kaybetmiş ve bir adaya sıkışıp kalmış olan fok balıkları, yemek sıkıntısı çekmeye başlamışlardır. Ancak cesur ve inatçı bir fok balığı olan Quinn, diğer fok balıkları için kendisini riske atarak oluşturduğu bir ekiple köpekbalıklarını alt etmek için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

rock dog 2 izle
Rock Dog 2 izle (2021)

/10

Yaşanan olayların ardından giderek ün kazanmaya başlayan Bodi ve grubu, durmak bilmeden rock’n roll ruhunu yaşatmaktadırlar. Bu sayede artık ünlü bir rock yıldızı olan Bodi ve grubu, düzenlemek istedikleri büyük bir rock turnesine çıktıklarında ünlü olmanın nasıl bir şey olduğunu anlayacak ve çizgilerini bozmadan yola devam etmek için mücadele edeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kim demis kotuyuz diye izle
Kim Demiş Kötüyüz Diye? izle (2022)

/10

Geçmişte çok kötü işlere bulaşmış bir grup hayvan, en son işledikleri suç sırasında suçüstü yakalanarak hapishaneye atılmışlardır. Ancak kendilerine yapılan suçlamaları kabul etmeyen ekip, kendilerini çok iyi ve yardımsever olarak tanıtmaya başlamıştır. Ancak içlerinde bulunan kötülük yüzünden iyi görünme çabaları bir hayli zor olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.