/10

Kara Büyü izle

Bir kredi memuru olan Christine, sıradan bir iş günü içerisinde icra işlemi uygulanmış yaşlı bir kadına yardım etmek istemiştir. Elinden pek fazla bir şey gelmeyen Christine ve yaşlı kadın arasında ufak bir gerilim yaşanmıştır. Bu olayın ardından esrarengiz görünüşlü yaşlı kadın, acımasızca Christine'e kara bir büyü yapar. Karanlık güçler tarafından lanetlenen Christine, yavaş yavaş çıkmaz bir kötülüğe doğru sürüklenmektedir. Bu durumdan kurtulmak için farklı yollara başvuran Christine, ruhunu kurtarmak için amansız bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 173
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Cyborg Son İlah izle (1989)

/10

Kiralık bir dövüşçü olan Gibson, yaşadığı şehri mahveden ve ölümcül bir hastalığa bulayan bir çete liderlini durdurmak üzere işe alınır. Ancak bu olayın ardından durumlar karışacaktır. Gibson'u kiralayan ve hastalığın tedavisini ele geçirerek insanları kurtarmayı amaçlayan Pearl, çete tarafından kaçırılacaktır. Artık tüm yük Gibson'un sırtına binmiştir ve kiralık dövüşçü, artık para için değil masum insanların hayatı ve intikam için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Ölü Taklidi izle (2018)

/10

Philis, henüz küçük yaşındayken bir grup katil tarafından kaçırılmıştır ve ailesi öldürülmüştür. Rehin alınan Philis, çok zor günler geçirmiş ama neyse ki kurtulmayı başarmıştır. Hayatının geri kalanını amcasıyla birlikte yaşamak zorunda kalan Philis, amcasının kendisine karşı olan kötü davranışları nedeniyle çok kötü bir çocukluk geçirmiştir. Yaşı ilerleyen Philis, o eski kötü günleri geride bırakmıştır. Ama tüm olayların yaşandığı amcasının evine geri dönmek zorunda kaldığında ise kötü geçmişiyle yüzleşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

freddy vs jason izle
Freddy vs Jason izle (2003)

/10

Acımasız iki seri katil olan Freddy ve Jason'un yolu, Elm Sokağında kesişecektir. İkisinin de amacı masum insanlara acı çektirmek ve cehennemi yaşatmaktır. Ancak birbirleriyle karşı karşıya gelmeleri her şeyi değiştirir. Freddy ve Jason, üstün olduklarını kanıtlamak için birbirlerine karşı bir savaş başlatacaktır ve aralarında ölümcül derecede korkunç bir mücadele dönecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.