/10

Kara Büyü izle

Bir kredi memuru olan Christine, sıradan bir iş günü içerisinde icra işlemi uygulanmış yaşlı bir kadına yardım etmek istemiştir. Elinden pek fazla bir şey gelmeyen Christine ve yaşlı kadın arasında ufak bir gerilim yaşanmıştır. Bu olayın ardından esrarengiz görünüşlü yaşlı kadın, acımasızca Christine'e kara bir büyü yapar. Karanlık güçler tarafından lanetlenen Christine, yavaş yavaş çıkmaz bir kötülüğe doğru sürüklenmektedir. Bu durumdan kurtulmak için farklı yollara başvuran Christine, ruhunu kurtarmak için amansız bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 108
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
blitz izle
Blitz izle (2011)

/10

Şehirde büyük bir yıkıma sebep olan profesyonel bir seri katil, polisleri hedef almaktadır. Bu olay suçluların işine gelirken şehirdeki suç oranları büyük bir yükselişe geçmiştir. Bu işi kökten çözmenin tek yolu işleri başlatan bu acımasız seri katilin durdurulmasıdır. Bunu yapmak üzere sert bir polis olan Tom görevlendirilir. Üstlerinin emirleri ile seri katilin üzerine giden Tom, çok geçmeden bu kirli işin derin bir diplomasi stratejisi olduğunun ve tuzağa düşürüldüklerinin farkına varacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Adalet 2 izle (2018)

/10

İnsanlara yardım etme konusunda profesyonel olan McCall, adaleti kendi kanunlarına göre sağlayan eski bir savaşçıdır. Bir CIA ajanı olan ve tehlikeli işlere bulaşan en yakın arkadaşının ölümünün ardından McCall, arkadaşının intikamını almak ve adaleti sağlamak için yola koyulacaktır. İşler giderek çirkinleşirken McCall, geçmişte yaptıklarıyla yüzleşecek ve adaleti sağlamak için savaşacaktır. adalet 2 izle, adalet izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

banka isi izle
Banka İşi izle (2008)

/10

Büyük bir soygun planlayan Martine, bu soygunu gerçekleştirecek ekibe liderlik etmesi için Terry ile beraber çalışmaya başlar. Amaçları Londra'nın Baker Caddesi'nde bulunan bankayı kusursuz ve sakin bir şekilde soymaktır. Bankanın kasasında milyonlarca para ve mücevher vardır. Ancak soygun bittiğinde aldıkları paranın paranın yanında istemeyecekleri kadar kirli sırların bulunduğu hazineyle karşılaşacaklardır. Ünlü iş adamlarından, İngiltere Kraliyet ailesine kadar bir çok önemli insanın kirli sırlarını ele geçireceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.