/10

Kaptan Sabertooth ve Minik Korsanlar Kayıp Elmas Peşinde izle

Fragman izle

Dolunay gecelerinde tüm dilekleri yerine getiren büyülü bir elmas, Kaptan Sabertooth ve onun minik korsanlarının dikkatini çekmeyi başarmıştır. Bu elmasa ulaşmayı kafaya koyan Sabertooth ve minik korsanlar, karşılaşacakları büyük tehlikelerden de haberdardırlar. Ancak bu zorlu ve tehlikeli macerada sihirli elmasa ulaşmak için tüm yolları deneyeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 47
Dil Seçenekleri:
Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Jim Button and the Wild 13 izle (2020)

/10

Maceracı makinistler Luke ve Jim, Morrowland'ı büyük bir tehlikeye karşı koruyabilecek tek savunuculardır. Masum insanların hayatları için mücadeleye hazır olan Luke ve Jim, Morrowland'ı korumak için tehlikeli bir yolculuğa çıkmak zorundadırlar. Korsanlar, ejderhalar, çöller ve denizlerle karşılaşacak olan ikili, aksiyon dolu bir macera yaşayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

afacan felix izle
Afacan Felix izle (2021)

/10

Annesinin tatile çıkması üzerine babasını bulma şansı yakalayan Felix, denizde kaybolan babasını bulmak için kasabanın yaşlı kaptanı ile birlikte bir maceraya çıkacaktır. Henüz 12 yaşında afacan bir çocuk olan Felix için bu zorlu macera oldukça tehlikelidir. Ancak babasını bulma umuduyla yolan çıkan afacan çocuk, hiç beklemediği zorluklarla yüzleşmek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Wolfwalkers izle (2020)

/10

Usta bir avcı ve küçük kızı, geriye kalan son kurt sürüsünü yok etmek için İrlanda'lı bir kabilenin yardımına giderler. Ancak avcı babanın küçük kızı, arkadaş olduğu bir kızın ve kabilesinin geceleri kurda dönüştüğünü öğrenir. Geceleri kurda dönüşen bu masum kabileyi avlamak için hazırlanan babası ve diğer avcıları durdurmak için önemli bir mücadele vermek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.