/10

Kalpteki Bıçak izle

Anne, geçimini sağlamak için geçmişte büyük bir hata yaparak erotik filmlerde amatör bir oyuncusu olarak oynamaya başlamıştır. Bu yüzden ailesi tarafından istenmeyen Anne, hayatta tek başınadır. Kötü bir hayatı olan Anne, tüm bunlar yetmiyormuş gibi çalıştığı ekibi kaybeder. Hayatta sahip olduğu tek şey olan berbat mesleğini de kaybeden Anne, çıkmaz bir boşluğa doğru sürüklenmeye başlamıştır. Son bir şans için Archibald ile göz alıcı ve farklı bir film yapmaya başlar. Ancak bu normal bir erotik film olmaktan çıkacak, korku ve oldukça kan barındıran alışılmışın dışında bir maceraya dönüşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 232
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Burning at Both Ends izle (2021)

/10

2. Dünya Savaşı sırasında Fransa'yı işgal etmiş olan Naziler, Fransa topraklarının büyük bir bölümünü ele geçirmiştir. Ancak hala işgal bölgelerinde yaşayan direnişçi siviller, ülkeleri ve hayatları için mücadele etmeye hazırdır. Tek gereken şey ise direnişçilere umut ışığı olacak radyo mesajlarının onlara ulaşmasıdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Fucking with Nobody izle (2020)

/10

Bir film yönetmeni olan Hanna, önemli bir film işini en büyük rakibi olan Kristian'a kaptırmıştır. Bu durum üzerine ilgileri üzerine çekmek ve kendi filmini yapmak için sosyal medya üzerinden kurgu bir aşk hikayesi yaratmak için kendi ekibini toplar. Genç ve yakışıklı bir aktör ile sahte ilişkilerini sosyal medya üzerinden yayınlamaya başlayan Hanna, bu kurgu aşktan beklenmedik sonuçlar alacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

firestarter izle
Firestarter izle (2022)

/10

Doğuştan gelen içgüdüsel bir yeteneğe sahip olan genç bir kız, zihnini kullanarak her şeyi yakma gücüne sahiptir. Ancak henüz daha küçük yaşta olması sebebiyle sahip olduğu bu gücü isteği dışında kontrolsüz bir şekilde salıvermektedir. Bu yüzden onu korumak isteyen ailesi, her ne kadar tüm durumlara hazırlıklı olsalar da beklenmedik olaylar yaşanacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.