/10

Kaliforniya’da Noel izle

Genç bir kız olan Callie, ailesinden kalan çiftlik evinde, küçük kardeşiyle birlikte yaşama tutunmaya çalışmaktadır. Mücadeleci bir insan olan Callie, elinden geldiğinde sıkı çalışmakta ve çiftliği yönetmeye çalışmaktadır. Ancak bir gün dev bir şirket çalışanı, araziyi satın almak için Callie'yi ikna etmek üzere bir çalışan gönderir. Araziyi satmaya hiç niyetli olmayan Callie'nin, kendisini ikna etmeye çalışan şirket çalışanı ile arasında duygusal bir bağ oluşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 16
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Sevgilimden Son Mektup izle (2021)

/10

50 yıllık gizemli bir aşk mektubunu araştırmak üzere işe koyulan bir gazeteci, mektubu değerli bir şeyler saklayan bir hazine olarak görmektedir. Bu yüzden mektubu derin bir şekilde araştırmaya başlamıştır. Ancak olaylar ilerledikçe kendisini yasak bir aşkın ortasında bulan genç gazeteci, iç içe geçmiş bir tür aşk hikayesinin baş kahramanı olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Sarpatta Parambarai izle (2021)

/10

Sıkı bir boks hayranı olan genç Kabilan, her ne kadar boksa hayran ve takipçi olsa da hayatında hiç boks yapmamıştır. Yaşadığı küçük kasabada gerekli imkanlara ulaşamayan Kabilan, artık bir şeyler yapmaya karar vererek harekete geçecektir. Sahip olduğu bilgi ve doğuştan gelen yeteneği sayesinde kısa sürede büyük yollar kat eden Kabilan, başarılı bir kariyere sahip olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the next karate kid izle
The Next Karate Kid izle (1994)

/10

Her şeyi geride bırakarak sakin bir hayata atılmış olan Bay Miyagi, anne ve babasını kaybetmiş genç bir kıza Senseilik yapmak zorunda kalacaktır. Eski arkadaşının torunu olan bu genç ve ergen kıza akıl hocalığı yapmak Miyagi için oldukça zorlayıcı olsa da işler yavaş yavaş düzene girmeye başlayacaktır. Ancak beklenmedik bir düşman, olayları alt üst edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.