/10

Kahraman izle

Film yıldızı ve bir seslendirmen olan Lee Hayden, göz alıcı ve iyi bir kariyere ve geçmişe sahiptir. Ama artık o günler geride kalmıştır Lee'de bunun farkındadır. 71. yaşına girdiğinde ciddi bir hastalığa yakalandığını öğrenen Lee, ölümle burun buruna yaşamaktadır ve her geçen gün ölme olasılığı dahada yükselmektedir. Güçlü bir insan olan Lee, son günlerinde çocuklarıyla vakit geçirmeyi ve ölümü unutmayı istemektedir. Ancak bu o kadar kolay bir şey değildir. Lee, hem geçmişiyle hemde yakında gelecek ölümüyle yüzleşmek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 398
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
bebek servisi izle
Bebek Servisi izle (2022)

/10

Kendisini komisyoncu olarak tanıtan Hyun, istenmeyen bebeklerin bırakıldığı bölgelerden bebekleri çalarak onları zengin ailelere satmaktadır. Bu sayede geçimini sağlayan ve kimsesiz bebeklere aile bulan Hyun'un hayatı, terk ettiği bebeğini tekrar almak için geri dönen bir anne ile kesiştiğinde değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.