/10

Kaçış Planı izle

Bir güvenlik uzmanı olan Ray Breslin, hapishane açıkları bularak kaçmaktadır, bu sayede hapishanelerdeki güvenlik açıkları kapatılarak iyileştirilmektedir. Büyük bir kariyere sahip olan Ray, kitaplar yazmakta ve dünyaca tanınmaktadır. Ancak bir gün karşısına kariyerine zarar verebilecek olan bir anlaşma gelir. Özel ve gizli bir hapishaneye çağrılan Ray, tüm olumsuz durumları göze alarak işe koyulmuştur. Ama işler düşündüğü gibi gitmeyecektir. Kendin kitaplarından esinlenilerek dizayn edilmiş bu hapishaneden kaçmak neredeyse imkansızdır ve Ray büyük bir tehdit altındadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 344
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
kadin kral izle
Kadın Kral izle (2022)

/10

18. yüzyılda Batı Afrika'nın en güçlü ülkelerinden birisi olan Dahomey Krallığının başı, sadece kendi çıkarlarını düşünen sömürgeci Avrupa devletleri ile beladadır. Kendi ülkelerini, milletlerini ve topraklarını korumak isteyen Dahomey halkı, komutan Nanisca önderliğinde Avrupalı işgalcilere karşı zorlu bir savaş için hazırlanmaya başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

prey izle
Prey izle (2022)

/10

Günümüzden yaklaşık 300 yıl önce dünya sanılandan daha vahşi bir haldeydi. Hayatta kalmak için vahşi doğada tek çareleri avlanmak olan bir kabile, yaşadıkları bölgeye inen dünya dışı bir varlık tarafından avlanmaya başlamıştır. Kabilenin en iyi savaşçılarından olan Naru, kabilesini ve masum insanları bu vahşi ve yetenekli avcıdan korumak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cadilar bayrami sona eriyor izle
Cadılar Bayramı Sona Eriyor izle (2022)

/10

Maskeli katil Michael Myers tarafından öldürülmek istenen Laurie Strode, Myers'ın gerçekleştirdiği tüm kanlı saldırılardan bir şekilde kurtulmayı başarmıştır. Ancak pes etmeyen ve bir türlü durdurulamayan Myers, Laurie ve beraberinde diğer masum insanları öldürmek için son şansını denerken; tüyler ürpertici gizli gerçeklerin ortaya çıkması her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.