/10

Kaçış Planı 2: Hades izle

Son yaşanan olaylardan sonra büyük bir ivme yakalayan Ray, tüm dünyaya tüm hapishanelerden kaçılabileceğini kanıtlamıştır. Kendisine büyük bir ekip kurmuş ve işlerini büyütmeye başlamıştır. Ancak ekip üyelerinden birisi ansızın ortadan kaybolmuştur. Bunun bir komplo olduğunu öngören Ray, araştırmaları sonucu en iyi adamının, üst düzey teknolojilerle inşa edilen Hades adındaki hapishaneye hapsedildiğini öğrenir. Büyük bir tehlikeyi göze alarak adamını oradan çıkartmak için kendisini tutuklatmıştır. Ancak içerideki durumlar çok farklıdır, farklı teknoloji, farklı bir hayatta kalma stili. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 390
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
bicaklar cekildi gizemli bir seruven izle
Bıçaklar Çekildi: Gizemli Bir Serüven izle (2022)

/10

Yunanistan'da bir tatil adasında gerçekleşen cinayet üzerine harekete geçen ünlü dedektif Benoit Blanc, bu gizemli davada kendisinin nelerin beklediğinden habersizdir. Adaya giriş çıkışın olmadığı ve içlerinde katil veya katillerin olduğu bir grup şüpheli ile karşı karşıya gelen Ajan Blanc için işler hiç kolay olmayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kara panter yasasin wakanda izle
Kara Panter: Yaşasın Wakanda izle (2022)

/10

Wakanda ulusu, henüz yeni tahta geçmiş kralları T'Challa'nın ani ölümü sonrasında belirsizlik içinde yapayalnız kalmışlardır. Bu durumu fırsat bilen düşmanları Wakanda için saldırı hazırlığı içindeyken; beklenmedik dost ve kahramanlar bir araya gelirken amansız ve taraf tarafa bir savaş bütün kötülüğüyle patlak verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kadin kral izle
Kadın Kral izle (2022)

/10

18. yüzyılda Batı Afrika'nın en güçlü ülkelerinden birisi olan Dahomey Krallığının başı, sadece kendi çıkarlarını düşünen sömürgeci Avrupa devletleri ile beladadır. Kendi ülkelerini, milletlerini ve topraklarını korumak isteyen Dahomey halkı, komutan Nanisca önderliğinde Avrupalı işgalcilere karşı zorlu bir savaş için hazırlanmaya başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.