/10

Junglee izle

Raj Nair, hayvanlarla bir arada yaşayan, onlarla iyi anlaşabilen genç bir veterinerdir. Ormanda zaman geçirdiği filler aslında babasından ona kalan emanet gibidir. Ancak kaçak hayvan avcılarının Raj'ın hayvanlarına musallat olması hayatını değiştirecektir. Raj, hayvanları için savaşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 88
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Jungle Beat: The Movie izle (2020)

/10

Bir uzaylı olan Fneep, uzay gemisiyle seyahat ettiği sırada kontrolü kaybederek dünyaya düşer. Afrika'nın ıssız ormanlarına düşen bu küçük uzaylı, evine dönmek ister. Ancak Fneep, nerede olduğu ve ne yapması gerektiği konusunda bilinçsizdir. Neyse ki ormanda tanıştığı hayvanlara durumu anlatmaya başarabilmiştir. Yardımsever hayvanlarla beraber yola koyular ve uzay gemisine dönmeyi amaçlayan Fneep, dünyaya yaklaşan büyük bir tehlikeyle karşılaşacaktır. Bu tehlikeyi durdurmak için hayvan dostlarının yardımıyla zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Boss Baby izle (2017)

/10

Daha 7 yaşında olan ve her çocuk gibi istekleri olan Tim, tek çocuk olmanın avantajlarından yararlanarak ailesiyle birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Ancak Tim'in anne ve babası, ani bir kararla küçük bir bebeği evlat edinir. Bu küçük ve dikkat çekici bebek yüzünden kendini ikinci planda bulan Tim, takım elbise giyen üvey kardeşinin aslında bir ajan olduğunu keşfeder. Tim ve üvey kardeşi, acımasız planları olan bir şirket CEO'sunu durdurmak için beraber hareket etmek zorunda kalırlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Willy’s Wonderland izle (2021)

/10

Hiçbir sorumluluğu olmayan ve hayatı gelip geçici olarak yaşayan yalnız bir serserinin hayatı, arabasının tekerinin patlamasıyla değişecektir. Seyahat ettiği sırada tekeri patlayan adam, tekerini tamir ettirmek için birkaç günlük bir iş bulur. Pek bilinmeyen bir eğlence merkezinde kapıcı olarak çalışmaya başlayan adam, bu kısa işinde korkunç olaylara tanıklık edecektir. Çalıştığı Willy'nin Harikalar Diyarı adındaki yerde şeytani güçlerin hedefi haline gelen adam, hayatta kalmak ve intikam alabilmek için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.