/10

İtalyan Usulü Aşk izle

Leo ve Nikki, birbirlerini ilk gördüğünde aralarında sıkı bir ilişki oluşmuştur. Birbirlerine aşık olan Leo ve Nikki'nin arasında çok büyük bir sorun vardır. Çünkü iki tarafından ailesi de başarılı iki pizzacıdır ve birbirlerini en büyük rakipleridir. Bu iki aile birbirlerinden hiç haz etmiyor ve aralarında sürekli çekişmeler yaşanıyordur. Bu sorun karşısında ilişkilerini yaşayamayan ve evlenmek için önlerinde büyük bir sorun olan Leo ve Nikki, tüm bu sorunların üstesinden gelmek için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 299
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
vinterviken izle
Vinterviken izle (2021)

/10

Çok farklı insanlar olan iki genç ergen, aynı şehirde yaşamalarına rağmen birbirlerine sosyal statü açısından oldukça uzaklardır. Farklı yaşamları nedeniyle bir arada bulunamayacak bu iki genç, şans eseri aynı lise sınıfında okumaya başlayacaktır. Bu rastlantı ikiliyi bir araya getirirken tüm tabular yıkılacak ve birbirlerine karşı olan düşünceleri değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

mothering sunday izle
Mothering Sunday izle (2021)

/10

İngiltere'de yaşayan kültürlü bir ailenin çocuğu olan Paul, zengin bir ailenin genç kızı Emma ile evliliğin eşiğindedir. Ancak Paul, uzun yıllardır evin hizmetçisi olan Jane ile gizli bir ilişki yaşamaktadır. Yaşadıkları bu yasak aşkı herkesten gizlemek zorunda kalan Paul ve Jane, hayatları önemli bir noktaya geldiklerinde artık büyük bir karar vermek zorundadırlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

les miresable izle
Les Miserables izle (2012)

/10

19. yüzyılda baskıcı bir Fransa yönetiminin bir işçisi olan Jean, işlediği bir hırsızlık üzerine hapse girmiştir. Hapisten çıkmasının ardından çaldığı değerli gümüşler ile kendisine bir iş kurmayı planlar. Ancak dedektif Javert, halen Jean'in peşini bırakmamıştır. Jean ise kendisine kalan kimsesiz küçük bir çocuğa bakmak ve hayatını düzene sokmak için mücadele etmektedir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.