/10

Işıkyılı izle

Fragman izle

Oyuncakları yapılan gizemli bir kahraman olan Buzz Lightyear'ın, aslında pek bilinmeyen bir hayat hikayesi vardır. Gençlik yıllarında henüz amatör bir test pilotu olan Buzz, başarılı bir pilot olma yolunda ilerlemektedir. Yaşadığı aksiyon dolu görevlerde gösterdiği üstün başarılar gösteren Buzz, zekası ve cesareti sayesinde bir kahraman olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 2,858
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

  1. Başar dedi ki:


    Animasyon filminin çok bölümü filmleri çıktı ondan izliyorum.

kara panter yasasin wakanda izle
Kara Panter: Yaşasın Wakanda izle (2022)

/10

Wakanda ulusu, henüz yeni tahta geçmiş kralları T'Challa'nın ani ölümü sonrasında belirsizlik içinde yapayalnız kalmışlardır. Bu durumu fırsat bilen düşmanları Wakanda için saldırı hazırlığı içindeyken; beklenmedik dost ve kahramanlar bir araya gelirken amansız ve taraf tarafa bir savaş bütün kötülüğüyle patlak verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

kadin kral izle
Kadın Kral izle (2022)

/10

18. yüzyılda Batı Afrika'nın en güçlü ülkelerinden birisi olan Dahomey Krallığının başı, sadece kendi çıkarlarını düşünen sömürgeci Avrupa devletleri ile beladadır. Kendi ülkelerini, milletlerini ve topraklarını korumak isteyen Dahomey halkı, komutan Nanisca önderliğinde Avrupalı işgalcilere karşı zorlu bir savaş için hazırlanmaya başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.