/10

İnsan Yiyenler izle

 • Tr Dublaj

Ormanda güzel bir hafta sonu geçirmek için kamp yapan yedi arkadaş, ormanda karşılaştıkları yaşlı bir adamın verdiği burgerlerle karınlarını doyururlar. Ancak bu kendilerine düşünemeyecekleri kadar büyük bir şeye mal olacaktır. Burgerler insan etinden yapılmıştır ve ormandaki insan yiyen bir yaratık o burgerleri yiyenleri peşine düşüyordur. Yaşlı adam ise yedi genci yem olarak kullanarak ormandaki yaratığı beslemeyi ve böylece yaratığın kendisine gelmesini engellemektedir. Yedi arkadaş, silahlı bir adam ve kendilerini yemek isteyen canavarların arasında kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

  Toplam İzlenme: 267
  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  The Empty Man izle (2020)

  /10

  Profesyonel bir polis memurun son davasında yaşadığı esrarengiz olayların anlatıldığı The Empty Man. Bu zamana kadar pek .ok dosyayı kapatmayı başarmış başarılı bir polis memuru, çevresindeki insanlar tarafından büyük bir saygı görmektedir. Ancak karışına çıkan son mesele, diğerlerinden daha farklı ve bir hayli zor olacaktır. Kayıp bir genç kızı arayan polis, korkunç güçlere sahip bir yaratığı dünyaya getirmeye çalışan gizemli bir tarikatla karşı karşıya kalacaktır. Tecrübeli polis, bu meseleyi çözmek için izleyeceği yol The Empty Man izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  close izle
  Close izle (2019)

  /10

  Zengin babasının vefatının ardından genç bir kız olan Zoe, büyük bir mirasın tek varisi olmuştur. Böyle bir olay tüm okları Zoe'nin üzerine çekmiştir. Babasının düşmanları, rekabetçi şirketler ve mirasa el koymak isteyen fırsatçıların hepsi Zoe'nin üzerine gelecektir. Bu süre zarfında korunmak için tecrübeli bir yakın koruma olan Sam ile birlikte saklanmaya başlarlar. Ancak üzerlerine gelen tehlikeden habersiz olan Zoe ve Sam'in riskli hayatta kalma mücadelesi olan Close izle. Close film izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  san andreas fayi izle
  San Andreas Fayı izle (2015)

  /10

  California'yı baştan aşağıya kesen San Andreas Fayı, yıllardır uyumaktadır. Biriken enerjisi ile milyonlarca insanın yaşadığı büyük şehirleri her geçen gün daha da büyük tehdit altına alan San Andreas Fayı, en sonunda büyük ve yıkıcı bir patlak verecektir. Bu patlak sonunda şehirler yerle bir olmaya yüz tutarken yer yüzünde büyük bir hayatta kalma mücadelesi başlayacaktır. Tecrübeli bir arama kurtarma çalışanı olan Ray, başta çocukları ve sevdikleri olmak üzere insanları kurtarma mücadelesi olan san andreas fayı izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.