/10

In the Forest izle

Ufak bir kamp yapmak isteyen bir aile, küçük karavanlarıyla birlikte daha önce bilmedikleri bir ormanın derinliklerine doğru seyahat etmektedirler. Ancak başlarına geleceklerden habersizlerdir. Yakıtları biten ve ıssız ormanın ortasında mahsur kalan aile, çıldırmış derecede öfkeli arazi sahibinin hedefi olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,170
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

  1. Esma dedi ki:


    Güzel değil film

  2. macit dedi ki:


    Rezalet

smile izle
Gülümse izle (2022)

/10

Bir psikiyatrist olan Rose, bu zamana kadar pek çok hasta ile ilgilenmiştir. Ancak son vakası diğerlerinden farklı olan Rose, istemeden kendisini kötü bir varlığın hedefi haline getirecektir. Korkunç derecede olaylar yaşamayan başlayan genç psikiyatrist, hayatta kalmak ve bu kabustan kurtulmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cadilar bayrami sona eriyor izle
Cadılar Bayramı Sona Eriyor izle (2022)

/10

Maskeli katil Michael Myers tarafından öldürülmek istenen Laurie Strode, Myers'ın gerçekleştirdiği tüm kanlı saldırılardan bir şekilde kurtulmayı başarmıştır. Ancak pes etmeyen ve bir türlü durdurulamayan Myers, Laurie ve beraberinde diğer masum insanları öldürmek için son şansını denerken; tüyler ürpertici gizli gerçeklerin ortaya çıkması her şeyi değiştirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cadilar bayrami izle
Cadılar Bayramı izle (2018)

/10

Uzun yıllar önce maskeli bir kaçık tarafından öldürülmeye çalışan Laurie Strode, ölümden kılmayı kurtulmuştur. Kendisini izole bir hayata kapatan Laurie, uzun süredir kendisini öldürmek isteyen maskeli kaçık ile yeniden yüzleşecek ve masum insanların hayatını kurtarmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.