/10

İki Gün ve Bir Gece izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Bir fabrika işçisi olan Sandra'nin arası patronları ile kötüdür. Patronları Sandra'yı işten kovmak isterler ancak yasak yükümlülüklerden dolayı bu pek mümkün değildir. Bu yüzden diğer çalışanlara ikramiye vermek karşılığında Sandra'yı işten kovmak için imza toplanır. Ancak işini kaybetmek istemeyen ve ekonomik açıdan kötü durumda olan Sandra, iki gün içinde iş arkadaşlarını ikna etmek için mücadele eder. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 417
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
bebek servisi izle
Bebek Servisi izle (2022)

/10

Kendisini komisyoncu olarak tanıtan Hyun, istenmeyen bebeklerin bırakıldığı bölgelerden bebekleri çalarak onları zengin ailelere satmaktadır. Bu sayede geçimini sağlayan ve kimsesiz bebeklere aile bulan Hyun'un hayatı, terk ettiği bebeğini tekrar almak için geri dönen bir anne ile kesiştiğinde değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

vesper izle
Vesper izle (2022)

/10

İnsanların teknoloji ve güç savaşı, yakın bir gelecekte tüm dünya ekosistemini alt üst etmiştir. Hayatta kalmanın zor ve yaşamın giderek yok olduğu bu dünyada küçük bir çocuk olan Vesper, bu yok olmuş dünyada geleceği inşa etmek, babası ve diğer insanların hayatını kurtarmak için mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

laal singh chaddha izle
Laal Singh Chaddha izle (2022)

/10

Çocukken çevresi tarafından zeka geriliği sebebiyle dışlanan Laal, Hindistan'ın küçük bir kasabasında annesi ile beraber yaşamaktadır. Her zaman kendisine destek olan annesi sayesinde ahlaklı ve yardımsever bir insan olan Laal, doğuştan gelen başarısı ve azmi sayesinde kendisi için bambaşka bir hayat hikayesi oluşturacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.