/10

İğne, İplik, Aşk izle

  • Tr Dublaj

Hindistanlı bir iş adamı olan Ashwin, çok yoğun bir iş hayatına sahiptir ve iyi paralar kazanmaktadır. Evine hizmetkar olarak Ratna'yı tutmuştur. Tüm ev işleriyle ilgilenen Ratna, sürekli bir terzi olmayı ve geleneksel elbiseler dikmeyi hayal etmektedir. Ashwin ise Ratna'ya karşı güzel duygular beslemektedir ve onun isteklerine her zaman izin verir. Ancak Ashwin'in aşkına kavuşması biraz zor olacaktır. Yaptığı işler ve yoğunluğu nedeniyle düzgün bir ilişki kuramayan Ashwin, zamanla Ratna ile bazı konularda ters düşmeye başlar ancak yinede ona aşıktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 56
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
İçeride izle (2016)

/10

Kocasını trajik bir trafik kazasında kaybeden genç bir psikolog, aynı trafik kazasında sakat kalmış oğlu ile şehirden uzakta bir kır evinde yeni bir hayata başlamıştır. içeride filmi izle. Genç psikolog, engelli oğluna bakarak ve kasabanın psikologluğunu yaparak yaşamını sürdürmektedir. shut in izle. Annesini kaybetmiş küçük bir çocuğa destek vermek isteyen psikolog, küçük çocuğun kendisine getireceği lanetten habersizdir ve korkunç lanet musallat olduğunda ise engelli oğlunu kurtarmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Kajillionaire izle (2020)

/10

Genç bir kadın, ailesi sayesinde rahat ama sıkıntılı bir hayat sürmektedir. Aile, aslında büyük bir soyguncu çetesidir ve bu kızlarının da kendileri gibi olmasına sebep olmuştur. Ama artık herkes bu yasadışı hayatı sonlandırmak istemektedir ve bunun içinde son bir soygun gerçekleştirmek zorundadırlar. Tüm planlar yerli yerince oturmuş ama tek bir eksik kalmıştır. O da aileden olmayan birinin soyguna davet edilmesidir. Bunu da tek yapabilecek kişi ailenin genç kızıdır. Ancak bu durum tüm planları alt üst edecek ve beklenmedik sonuçlara yol açacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

just add romance izle
Just Add Romance izle (2019)

/10

Birbirlerinin azılı rakibi olan Carly ve Jason, iki restoran sahipleridir. İkisi de, restoranlarını tanıtmak ve kariyerlerini geliştirmek için bir yemek yarışmasına programına katılırlar. Burada birbirleriyle kıyasına mücadele eden Carly ve Jason, kafalarını kibirli kariyerlerinden kaldırdıklarında farklı duygular içerisine gireceklerdir. Her şeyden daha değerli bir şeyler olduğunun farkına varacaklardır. just add romance izle bir tutam aşk film izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.