/10

İğne, İplik, Aşk izle

Hindistanlı bir iş adamı olan Ashwin, çok yoğun bir iş hayatına sahiptir ve iyi paralar kazanmaktadır. Evine hizmetkar olarak Ratna'yı tutmuştur. Tüm ev işleriyle ilgilenen Ratna, sürekli bir terzi olmayı ve geleneksel elbiseler dikmeyi hayal etmektedir. Ashwin ise Ratna'ya karşı güzel duygular beslemektedir ve onun isteklerine her zaman izin verir. Ancak Ashwin'in aşkına kavuşması biraz zor olacaktır. Yaptığı işler ve yoğunluğu nedeniyle düzgün bir ilişki kuramayan Ashwin, zamanla Ratna ile bazı konularda ters düşmeye başlar ancak yinede ona aşıktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 192
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
gercekten ask izle
Aşk Gerçekten izle (2020)

/10

Geç ve ufku açık siyahı bir ressam, Washington'daki sıkı sanat rekabetine girebilmek için çalışmaktadır. Bu rekabetin bir parçası olarak eserlerini diğer sanatçılara ve topluma ulaştırmayı hedefleyen genç ressam, hiç beklemediği bir anda aşkı bulacaktır. Kalbi kırık genç bir kıza aşık olan ressamın hayatı ve kariyer yolculuğu bu aşkla beraber değişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

No One Gets Out Alive izle (2021)

/10

Büyük hayallerle ülkesini terk ederek Amerika'da yaşama fırsatı bulan Ambar, Amerika'da kadınlara özel geçici bir pansiyon tutmuştur. Burada sıkı çalışarak hayatını düzene sokmak isteyen genç kadın, hayatının kabusu yaşayacaktır. Pansiyonda tuhaf olaylar yaşandığının farkına varan Ambar, aldırış etmediği bu paranormal olayların kurbanı haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Kalbimin Sesi izle (2021)

/10

Ünlü bir moda starına asistanlık yapan Maca, oldukça stresli ve zorlu bir işe sahiptir. Tüm bunların yanında çok sevdiği erkek arkadaşıyla ayrılmak zorunda kalan genç kız, artık yavaş yavaş aklını başına almaya başlamıştır. İki yakın arkadaşının desteğiyle birlikte geçmişi unutarak hayatını havalı bir düzene sokmaya çalışan Maca, ortadan kaybolan erkek arkadaşı Leo'nun geri dönmesiyle kendisini karmaşık bir durumun içinde bulacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.