/10

I Used to Go Here izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Üniversite hayatının ardından Kate, uzun yıllar hiçbir başarı elde edememiştir. Artık neredeyse 35 yaşına gelmiş ama hayatı onun için berbat bir durumdadır. Kariyerindeki bu kötü durumdan çıkmak için hiçbir şeyi denemekten çekinmeyen Kate, bir kitap bile yazmıştır. Ama kitabı yazarken o kitabın hayatını nasıl değiştireceği aklına bile gelmezdi. Kitabının güzel bir başarı elde etmesinin ardından okuduğu üniversitede bir konuşmak yapmak için çağrılan Kate, üniversite yıllarını özlediğini fark eder ve yeni öğrencilerle tanışır. Kate, bir anda kendisini yeni üniversite öğrencilerinin hayatının içerisinde bulur ve eski günlerini yaşamaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,305
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
love and gelato izle filmizle720p
Love & Gelato izle (2022)

/10

Üniversiteye gidecek genç bir kız olan Lina, üniversite için ayrılmadan önceki son yaz tatilini hasta annesinin yanında geçirmek üzere söz verir. Roma şehrine adeta aşık olan Lina; oradaki güzel insanlarla ve çok sevdiği Roma dondurması ile son yaz tatilini geçirirken hiç ummadığı bir şey yaşayacaktır. Karşılaştığı bu şey ise Lina'nın şehirden ayrılmasını engelleyecek derecede kuvvetli bir aşk olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

father stu izle
Father Stu izle (2022)

/10

Düzensiz ve gelişigüzel bir hayat yaşayan Stuart Long, henüz dünyadaki benliğini bulamamış bir gençtir. Ancak Long, geçirdiği ölümcül bir kazada imkansızı başararak tekrar hayata tutunmuştur. Başından geçen bu olayın ardından tanrıya yakınlık duymaya başlayan Long, geçmiş hayatını bir kenara bırakarak tanrının yolundan gidecek ve bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.