/10

Holidate izle

Erkeklere güveni kalmamış ve tüm dikkatini işine veren Sloane, ailesinin tek bekar olan genç kızıdır. Bu yüzden sürekli aile baskısına maruz kalmaktadır. Sloane gibi Jakson'da hayatını düzene sokacak bir kız bulamadığı için sürekli ailesinin baskılarına ve öğütlerine maruz kalmaktadır. Bayram günlerinde ailelerinin yanına yalnız başlarına gitmeye çekinen Sloane ve Jakson, tanışmalarının ardından iyi bir anlaşma yaparlar. Sadece bayram tatili boyunca aile baskısı görmemek için sevgili gibi davranacaklardır. Ancak bu durum büyük komedilere ve belirsiz bir aşk duygusuna yol açacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 436
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
cok satanlar izle
Çok Satanlar izle (2021)

/10

Yaşlı ve huysuz bir yazar, yaşlılığının ve hastalığının getirdiği sorunlar yüzünden artık yazmayı bırakmıştır. Hayatlarının son günlerini geçirdiğini ve yalnız öleceğini düşünen yaşlı adamın kapısını genç bir kitap yayıncısı çalar. Yayınlayacakları bir kitap için yaşlı yazardan yardım isteyecektir. Son yazacağı kitap için isteksiz olan yaşlı yazar ve genç yayıncı, oldukça anlamlı bir kitap yazma işine girişecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

rifkins festival izle
Rifkin’s Festival izle (2020)

/10

Sanat tutkunu Amerikalı bir çift, San Sebastian'da düzenlenen bir film festivaline katılmak üzere İspanya'ya seyahat ederler. Bu küçük festival tatili, çiftin beklemediğinden daha görkemli bir hal alacaktır. Şehrin güzelliğine ve festivaldeki filmlerin büyüsüne kapılan çift, hayatlarının en heyecan dolu vakitlerini geçirecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Bloody Hell izle (2020)

/10

Pek iyi bir geçmişi olmayan gizemli bir adam, tüm pişmanlıklarında ve belalı hayatından kurtulmak için ülkesinden kaçarak Finlandiya'ya gider. Ancak uçaktan indiğinden itibaren psikopat insanların hedefi olduğunu fark etmeyen adam, psikopat bir aile tarafından kaçırılır. Bu psikopat ailenin işkence oyuncağı haline gelen adam, ailenin elinden kurtulmak için zorlu bir savaş verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.