/10

His House izle

  Savaşın ve sefaletin hüküm sürdüğü Sudan'da, insanlar çok zor şartlar artı yaşamaya çalışmaktadır. Avrupa'ya gidebilmek için ufak bir fırsat bulan Sudanlı evli çift, çok zor şartlar altından İngiltere'ye ulaşabilmişlerdir. Hükümet, sığınmacı çifti eski bir eve yerleştirerek İngiltere'deki hayata adapte olabilmek için gözlem altına almışlardır. Ancak çifti daha büyük bir felaket bekliyordur. Yerleştikleri ev büyülü ve cinlidir. Evdeki korkunç güçler, çifti karanlık bir çıkmaza sürükleyecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

  Toplam İzlenme: 282
  Yönetmen:

  Kategori:

  , ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  İçeride izle (2016)

  /10

  Kocasını trajik bir trafik kazasında kaybeden genç bir psikolog, aynı trafik kazasında sakat kalmış oğlu ile şehirden uzakta bir kır evinde yeni bir hayata başlamıştır. içeride filmi izle. Genç psikolog, engelli oğluna bakarak ve kasabanın psikologluğunu yaparak yaşamını sürdürmektedir. shut in izle. Annesini kaybetmiş küçük bir çocuğa destek vermek isteyen psikolog, küçük çocuğun kendisine getireceği lanetten habersizdir ve korkunç lanet musallat olduğunda ise engelli oğlunu kurtarmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Kajillionaire izle (2020)

  /10

  Genç bir kadın, ailesi sayesinde rahat ama sıkıntılı bir hayat sürmektedir. Aile, aslında büyük bir soyguncu çetesidir ve bu kızlarının da kendileri gibi olmasına sebep olmuştur. Ama artık herkes bu yasadışı hayatı sonlandırmak istemektedir ve bunun içinde son bir soygun gerçekleştirmek zorundadırlar. Tüm planlar yerli yerince oturmuş ama tek bir eksik kalmıştır. O da aileden olmayan birinin soyguna davet edilmesidir. Bunu da tek yapabilecek kişi ailenin genç kızıdır. Ancak bu durum tüm planları alt üst edecek ve beklenmedik sonuçlara yol açacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  the forlorned izle
  The Forlorned izle (2017)

  /10

  Kıyı kasabasında kimse kasabaya bağlı olan deniz fenerinde çalışmak istememektedir. Çünkü o deniz fenerinde büyülü ve korkunç olaylar yaşanmaktadır. Bu kıyı kasabasına yeni taşınmış aile babası ise burada işe başlar. İlk başlarda çevredeki söylentilerin birer yalan olduğunu düşünen adam hiçbir olumsuz durumla karşılanmaz. the forlorned izle. Ancak ilerleyen zamanlarda kuledeki karanlık güç tüm acımasızlığını göstermeye başlayacaktır. şeytan kulesi izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.