/10

Her Şey Yolunda izle

Fragman izle

Artık oldukça yaşlanmış ve hastalıklarla baş etmek zorlanan Andre, felç geçirmesinin ardından kızı Emmanuelle'ye bağlı hale gelmiştir. Andre, acılarına ve hayatına son vermek için Emmanuelle'den yardım istemektedir. Ancak Emmanuelle, babasının bu durumuna ne kadar üzülse de onu kaybetmek istemeyecek kadar çok seviyordur. Hasta ve yaşlı babasına yardım etmek isteyen Emmanuelle, oldukça zor kararlar vermek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 77
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
ayri dunyalar izle
Ayrı Dünyalar izle (2021)

/10

Bir gazeteci olan Florence Aubenas, Fransa'nın kuzeyinde bulunan bir liman kenti olan Caen'da yaşayan yerlilerin toplumsal saygınlık ve güvensizlik durumlarının azaldığını fark etmiştir. Bu durum üzerine olayları kendi gözüyle görmek, anlamak ve kaleme almak için harekete geçen Florence, bir yabancısı olduğu Cean'da beklenmedik bir hayata atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

premature izle
Premature izle (2015)

/10

Lise son sınıf öğrencisi olan Rob, bekaretini kaybetmemiş genç bir oğlandır. En sonunda şansın yüzüne güldüğünü düşünen Rob, bekaretini kaybetmenin bir fırsatını bulmuştur. Ancak bekaretini kaybettiği gün sürekli tekrar etmeye başlamıştır. Bir zaman sıkışması yaşayan ve aynı günü sürekli tekrar eden Rob'un, bu durumdan kurtulmasının tek yolu ise doğru bir kızla birlikte olmaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the magdalene sisters izle
The Magdalene Sisters izle (2002)

/10

Katolik bir tarikat tarafından yönetilen bir yatılı çamaşırhanede kalan üç genç İrlandalı kadın, burada büyük baskılara ve hatta çirkin tacizlere uğramaktadır. Ancak başka bir çareleri olmayan üç kadın, yaşadıkları bu hayata katlanmak ve inandıkları din doğrultusunda kendilerini korumaya çalışmak zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.