/10

Hayatın Yolları izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Leo, hayatta en önem verdiği tek yoldaşı kızı Molly ile mutluluk dolu yıllar geçirmişlerdir. Ancak Leo, tedavisi olmayan bir hastalığa yakalanmıştır ve hayat onun için artık pek iyi gitmiyordur. Birbirlerine çok bağlı baba kız olan Leo ve Molly, hastalığın daha fazla ilerlemediği şu günlerde yaşayamadıkları hayatlarının yaşamak ve farklılıkları tatmak üzere yola çıkacaktır. Yaşamak istediği hayatı deneyimleyen Leo, aynı zamanda geçmişiyle ve geleceğiyle de yüzleşmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 232
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
love and gelato izle filmizle720p
Love & Gelato izle (2022)

/10

Üniversiteye gidecek genç bir kız olan Lina, üniversite için ayrılmadan önceki son yaz tatilini hasta annesinin yanında geçirmek üzere söz verir. Roma şehrine adeta aşık olan Lina; oradaki güzel insanlarla ve çok sevdiği Roma dondurması ile son yaz tatilini geçirirken hiç ummadığı bir şey yaşayacaktır. Karşılaştığı bu şey ise Lina'nın şehirden ayrılmasını engelleyecek derecede kuvvetli bir aşk olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

father stu izle
Father Stu izle (2022)

/10

Düzensiz ve gelişigüzel bir hayat yaşayan Stuart Long, henüz dünyadaki benliğini bulamamış bir gençtir. Ancak Long, geçirdiği ölümcül bir kazada imkansızı başararak tekrar hayata tutunmuştur. Başından geçen bu olayın ardından tanrıya yakınlık duymaya başlayan Long, geçmiş hayatını bir kenara bırakarak tanrının yolundan gidecek ve bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.