/10

Hayatımın Son Günü izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Amy, yeni umutlarla yeni bir eve taşınmış ancak taşındığı günden beri içerisini garip bir duygu sarmıştır. Yarın öleceğini hissetmeye başlamış, durgun ve düşünceli bir hale bürünmüştür. Olaylar o kadar çok ilerlemiştir ki sevdikleriyle son bir kez görüşmek istemiştir. Hatta onlarda Amy'nin öleceği fikrine kapılmışlardır. Herkes anlamsız bir şekilde kendisini bu duruma hazırlarken Amy, ölmeden ölüm duygusunu yaşamış ve çevresine yaşatmaya başlamıştır. Ölümüne yaklaştıkça olaylar dahada derinleşme ve gergin bir duruma gelmeye başlar. hayatımın son günü izle, she dies tomorrow izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 212
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, , ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Cursed izle (2021)

/10

Bir grup yaşayan ölü insanlar, birileri tarafından yaratıldığı ve kontrol edildiği düşünülmektedir. Bu yaşayan ölüleri tıpkı gözü kara bir askermiş gibi kullanan bu gizemli kişiler, acımasız bir plana sahiptir. Bunun üzerine harekete geçen yetkililer, bir taraftan yaşayan ölü ordusuna karşı mücadele ederken diğer taraftan bu işi kimin planladığının araştırmasını yapmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Incision izle (2020)

/10

Acımasız ve psikopat bir estetik cerrahı olan Dr. Cunningham, şans eseri yolları kesişen Alexa ve arkadaşlarını kaçırmıştır. Takıntılı bir manyak olan Cunningham, kaçırdığı bu insanlara hayatlarının en büyük işkencelerini yapmak üzeredir. Alexa ve arkadaşları ise en büyük korkuları ile yüzleşmek ve psikopat katilin elinden kurtulmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Eski Ayinler izle (2020)

/10

Genç bir gazeteci olan Cristina, yıllardır süregelen korkunç bir söylentinin gerçekliğini araştırmak üzere Veracruz'a doğru yola çıkacaktır. Burada terk edilmiş eski ve ıssız bir köyde yaşadığına inanılan şeytanın vücut bulmuş halini görmek isteyen Cristina, bölgedeki yerliler tarafından kaçırılacaktır. Eski tür korkunç bir ayinin kurbanı haline gelen Cristina, korkunç güçlere karşı zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.