/10

Hayalet Avcıları: Öteki Dünya izle

Fragman izle

Bekar bir anne ve iki çocuğu, yaşadıkları ekonomik sıkıntıların ardından kısa süreliğine büyükbabalarından miras kalan eski bir çiftlik evine taşınırlar. Küçük çocuklar, kasabayı ve dedelerinden miras kalan bölgeyi yavaş yavaş keşfetmeye başlayacaktır. Çok geçmeden büyükbabalarının bir hayalet avcısı olduğunu ve geride pek çok gizemli miras bıraktığının farkına varan gençler, kasabaya musallat olan bir hayaletin peşine düşeceklerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 70
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
The Cursed izle (2021)

/10

Bir grup yaşayan ölü insanlar, birileri tarafından yaratıldığı ve kontrol edildiği düşünülmektedir. Bu yaşayan ölüleri tıpkı gözü kara bir askermiş gibi kullanan bu gizemli kişiler, acımasız bir plana sahiptir. Bunun üzerine harekete geçen yetkililer, bir taraftan yaşayan ölü ordusuna karşı mücadele ederken diğer taraftan bu işi kimin planladığının araştırmasını yapmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Eski Ayinler izle (2020)

/10

Genç bir gazeteci olan Cristina, yıllardır süregelen korkunç bir söylentinin gerçekliğini araştırmak üzere Veracruz'a doğru yola çıkacaktır. Burada terk edilmiş eski ve ıssız bir köyde yaşadığına inanılan şeytanın vücut bulmuş halini görmek isteyen Cristina, bölgedeki yerliler tarafından kaçırılacaktır. Eski tür korkunç bir ayinin kurbanı haline gelen Cristina, korkunç güçlere karşı zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

İşte Böyle Bir Oğlan izle (2021)

/10

Popüler erkek arkadaşı tarafından aldatılmasının ardından kariyeri kötüye giden Padgett, genç bir sosyal medya yayıncısıdır. Kariyerini düzeltmek için kendisine yeni bir star yaratmak isteyen Padgett, okulun ezik ve tembel bir genci olan Cameron'u seçecektir. Cameron'u bir proje olarak gören ve onu yenileyerek bir stara dönüştüren Padgett, fark etmeden Cameron'a aşık olmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.