/10

Güzel ve Çirkin izle

Yakışıklı ve zengin bir Prens, korkunç bir lanete yakalanmış ve çirkin bir yaratığa dönüşmüştür. Bu yüzden insanlar onu sevmemektedir. Çirkin Prens'de insanlara genellikle kötü ve ön yargılı davranmaktadır. Bu yüzden ufak bir suç yüzünden Belle adındaki genç ve güzel bir kızı tutsak etmiştir. Ancak ikili zamanla tanışmış ve güzel anlaşmaya başlamıştır. Belle ve Prens, aynı şatoda güzel bir hayat sürerken karşılarına çıkan zorlukların üstesinden beraber gelmeye ve Çirkin Prens'in lanetine bir çözüm aramaya başlarlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 153
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
the next karate kid izle
The Next Karate Kid izle (1994)

/10

Her şeyi geride bırakarak sakin bir hayata atılmış olan Bay Miyagi, anne ve babasını kaybetmiş genç bir kıza Senseilik yapmak zorunda kalacaktır. Eski arkadaşının torunu olan bu genç ve ergen kıza akıl hocalığı yapmak Miyagi için oldukça zorlayıcı olsa da işler yavaş yavaş düzene girmeye başlayacaktır. Ancak beklenmedik bir düşman, olayları alt üst edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the karate kid part 3 izle
The Karate Kid Part 3 izle (1989)

/10

Karate turnuvasını kazanan Daniel ve Miyagi, hayatlarını güzel bir düzene sokmuştur. Ancak ezeli rakipleri olan Sensei John Kreese, turnuvanın ardından öğrencileri ve çevresindekiler tarafından dışlanmıştır. Bunu kendisine yediremeyen ve intikam almak isteyen Kreese, eski savaş arkadaşından yardım isteyerek Daniel ve Miyagi'ye saldırmaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the karate kid part 2 izle
The Karate Kid Part 2 izle (1986)

/10

Son olayların ardından hayatı büyük bir düzene giren genç Daniel, karate ustası Bay Miyagi'nin hasta babasını ziyaret etmek üzere Miyagi'nin büyüdüğü evine bir seyahate çıkarlar. Ancak yaşanacak olaylar bir seyahatle kısıtlı kalmayacaktır. Miyagi, eski rakibiyle yeniden yüzleşirken genç Daniel ise aşık olarak kendisine bir rakip edinecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.