/10

Güzel ve Çirkin izle

Yakışıklı ve zengin bir Prens, korkunç bir lanete yakalanmış ve çirkin bir yaratığa dönüşmüştür. Bu yüzden insanlar onu sevmemektedir. Çirkin Prens'de insanlara genellikle kötü ve ön yargılı davranmaktadır. Bu yüzden ufak bir suç yüzünden Belle adındaki genç ve güzel bir kızı tutsak etmiştir. Ancak ikili zamanla tanışmış ve güzel anlaşmaya başlamıştır. Belle ve Prens, aynı şatoda güzel bir hayat sürerken karşılarına çıkan zorlukların üstesinden beraber gelmeye ve Çirkin Prens'in lanetine bir çözüm aramaya başlarlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 210
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
turu ve sirk maceralari izle
Turu ve Sirk Maceraları izle (2019)

/10

Yumurtlayamayan ve bu yüzden ilgi görmeyen genç tavuk Turu, yalnız bir müzik öğretmenini en yakın arkadaşı haline gelmiştir. Çok güzel vakitler geçiren ikili, sıkı bir dost olmuştur. Ancak bir kaza sonucu öğretmen yaralanmış ve büyük şehirdeki hastaneye kaldırılmıştır. Bunun üzerine en yakın arkadaşının yanında olmak isteyen Turu, hastaneye ulaşabilmek için bir sirk gösterisi düzenlemek zorunda kalır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ghost town izle
Ghost Town izle (2008)

/10

İnsanları umursamayan ve sıradan bir hayatı olan Pincus, bencil ve yalnız bir insandır. Ancak tuhaf bir olay sonucunda fantastik bir yetenek kazanır. Ölmüş ancak hala aramızda yaşayan hayalet insanları görebilen ve onlarla iletişim kurabilen Pincus, bu mucizevi ancak can sıkıcı özelliği sayesinde hayattın ve yaşamın gerçek amacını anlamaya başlar. Artık tek yapması gereken hayalet dostlarının yardımıyla hayatını düzene sokmaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

yalanin icadi izle
Yalanın İcadı izle (2009)

/10

Henüz yalan diye bir kavramın olmadığı bir dünyada Mark adındaki başarısız bir yazar, hayatını ve kariyerini üst noktalara çıkartmak için yalanı kullanmaya başlar. Yalan söyleyerek istediği her şeyi yapabileceğinin ve elde edebileceğinin farkına varan Mark, kendi çıkarları için yalan söyleyerek fantastik bir hayat yaşamaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.