/10

Güney İstasyonunda Randevu izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Pek çok yasadışı iste yer alan Zhou, bir çete lideridir. Ancak yaşanan olayların ardından elindeki her şeyi kaybetmiş ve hem polisler hem de kendisini öldürmek isteyen diğer çeteler peşine düşmüştür. Kaçak bir çete lideri olan Zhou, hayatını kurtarmak için arkasına bakmadan kaçmaya başlamıştır. Onun bu yalnız ve zorlu macerasında yeni tanıştığı bir kadınla beraber kaçan Zhou. İşler çirkinleşmeye başladığında sevdiklerinin canına zarar gelmemesi için elinden geleni yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 167
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
fabricated city izle
Fabricated City izle (2017)

/10

Yetenekli bir bilgisayar oyuncusu olan Kwon, kendisine karşı düzenlenen bir kumpas yüzünden cinayet suçuyla suçlanmaktadır. Ancak masum olan ve üzerine kurulan büyük kumpası ortaya çıkarmak isteyen Kwon, arkadaşlarıyla birlikte gerçek suçluyu aramaya başlar. Ancak hiç düşünmedikleri tehlikeler ve derin meselelerle karşı karşıya kalan Kwon ve arkadaşları, bilgisayar oyunlarından kazandıkları tecrübeler sayesinde bu işin üstesinden gelmeye çalışacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ilk inek izle
İlk İnek izle (2019)

/10

Büyük umutlarla batıya göç eden yetenekli bir aşçının tüm denemeleri hüsranla sonuçlanmıştır. Ancak sivri zekalı bir Çinli göçmenle tanışmıştır. Hayatlarını devam ettirmek ve paralar kazanmak için arayışa giren ikili, yaşadıkları bölgede daha önce görülmemiş bir süt ineği getirirler. İnekten sağdıkları süt sayesinde ikili, büyük bir gelir kaynağı elde ederken kendi yollarını çizme fırsatlarıyla karşılaşırlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

dunyanin en kotu insani izle
Dünyanın En Kötü İnsanı izle (2021)

/10

Aşk, sosyal ve iş hayatında büyük sıkıntılar yaşayan Julie, sürekli yüz üstü bırakılmış ve anlamsız zorluklarla karşı karşıya kalmıştır. Yaşadığı bu zorluklardan dolayı hayata ve insanlara bakış açısı değişen Julie, yavaş yavaş kendisini her şeyden soyutlamaya başlar. Bu durum Julie'yi karanlık bir çıkmaza sürüklerken genç kadın hayatını düzene sokmak için mücadelesine devam edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.