/10

Gün Işığı izle

 • Tr Dublaj
 • 2057 yılında, güneş yavaş yavaş işlevini yitirmeye başlamıştır, böyle bir olay kısa vadede bile dünya üzerinde bir çok olumsuz etkiye yol açmış ve olaylar giderek daha da kritik bir hal almaya başlamıştır. Dünyadaki tüm canlı nesiller büyük bir tehlike altındayken tüm dünya bu durumu düzeltmek için seferber olmuştur. Uluslararası tecrübeli astronotlardan oluşturulan bir ekip riskli bir planla uzaya doğru yol alır. Güneşi nükleer bir bombayla tekrar canlandırmak için göreve çıkan ekip, dünya için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

  Toplam İzlenme: 14
  Yönetmen:

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  black box izle
  Black Box izle (2020)

  /10

  Trajik bir araba kazası sırasında karısını kaybeden Nolan, büyük bir şans eseri kurtulmuştur. Ancak beyni büyük hasar gören Nolan, büyüt bir unutkanlık hastalığına yakalanmıştır. Hastalığı sürekli ilerleyen ve berbat bir duruma sürüklenen Nolan, annesiz kalmış kızını büyütebilmek ve kim olduğunu sorgulayabilmek için büyük riskli bir tedavi almaya karar vermiştir. Tuhaf yan etkileri olan bu tedavi yönetime başlayan Nolan, yavaş yavaş gerçek dünyadan uzaklaşmaya ve zihnini içerisinde korkunç bir karanlıkla yüzleşmeye başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Infidel izle (2019)

  /10

  Oldukça nüfuslu Amerikalı bir adam, arkadaşının isteği üzerine Kahire'de yaşanan ayaklanmalar hakkında bir konuşma yapmak üzere yola çıkar. Ancak başına geleceklerden habersizdir. Kahire'de silahlı militanlar tarafından kaçırılan adam, kendisini beklemediği bir anda büyük ve derin bir meselenin ortasında bulur. Kaçırılması ülkeler ve milletler arasında büyük bir kaos oluşturacağı için politik adımlar atılır ve Amerikalı adam silahlı militanların elinde yapayalnız kalmıştır. Ancak karısı onu oradan kurtarmak için elinden ne gerekiyorsa yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  2067 izle 720p
  2067 izle (2020)

  /10

  İnsanların dünya üzerindeki anlaşmazlıkları ve rekabetleri, insanlığı yavaş yavaş yok oluşa sürükleyecektir. Artık yapılacak pek bir şey kalmamış ve insanlık yok olmakla karşı karşıya kalmıştır. Tüm dünya bu durumu düzeltmek için son hızla çalışırken cesur ve bilgili iki adam, insanlığın yok oluşunu engellemek için geleceğe doğru bir zaman yolcuğunu yapacaktır. Akıllara durgunluk getirecek şeylerle karşı karşıya kalan bu zaman yolcuları, yok oluşun eşiğindeki mahvolmuş dünyada insanlığı kurtarmak için mücadele edecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.