/10

Guilty izle

Bir üniversitede düzenlenen büyük bir partiye, neredeyse tüm öğrenciler katılmış ve eğlenceli bir gece geçirmişlerdir. Ancak bu olayın ardından okulun çok tanınan popüler genci, sakin ve yeni bir kız öğrenciye tecavüz ettiği iddiası tüm okulu sarar. Bu olayın ardından okul içerisinde büyük bir tartışma ve arayış başlar. İlk olarak bu bir iddiadır ama yinede çoğu kişi buna inanmış ve tavırlarını sergilemiştir. Suçlanan oğlanın kız arkadaşı, bu durumu hazmedemeyerek gerçekleri araştırmaya başlamıştır. Olay çözülürken okulda yaşanan bazı gizli sırlar yavaş yavaş gün yüzüne çıkmaktadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 202
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Jolt izle (2021)

/10

Bir tür öfke hastalığına sahip olan genç bir kadın, öfkesini ve içerisindeki şiddeti kendisi için tasarlanmış bir tür elektrikli tedavi sayesinde dindirmektedir. Aşırı şiddet yanlısı ve öfkeli olan bu kadın, topluma ayak uydurmaya çalışmaktadır. Ancak çok sevdiği sevgilisine düzenlenen suikastın ardından artık öfkesini kontrol etmek istemeyen genç kadın, sevgilisine bunun yapanlardan intikam almak için harekete geçecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Sevgilimden Son Mektup izle (2021)

/10

50 yıllık gizemli bir aşk mektubunu araştırmak üzere işe koyulan bir gazeteci, mektubu değerli bir şeyler saklayan bir hazine olarak görmektedir. Bu yüzden mektubu derin bir şekilde araştırmaya başlamıştır. Ancak olaylar ilerledikçe kendisini yasak bir aşkın ortasında bulan genç gazeteci, iç içe geçmiş bir tür aşk hikayesinin baş kahramanı olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Sarpatta Parambarai izle (2021)

/10

Sıkı bir boks hayranı olan genç Kabilan, her ne kadar boksa hayran ve takipçi olsa da hayatında hiç boks yapmamıştır. Yaşadığı küçük kasabada gerekli imkanlara ulaşamayan Kabilan, artık bir şeyler yapmaya karar vererek harekete geçecektir. Sahip olduğu bilgi ve doğuştan gelen yeteneği sayesinde kısa sürede büyük yollar kat eden Kabilan, başarılı bir kariyere sahip olma yolunda emin adımlarla ilerlemeye başlamıştır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.