/10

Grinin Elli Tonu izle

Edebiyat öğrencisi Anastasia, okul ödevi için ünlü bir iş adamı olan Christian'la röportaj yapmak ister. Teklifi kabul eden Christian ve Anastasia bir araya gelir. Anastasia biraz utangaç birisidir ve daha önce kimseyle röportaj yapmamıştır. İlk defa röportaj yapacağı Christian, zengin ve karizmatiktir bu yüzden ona ilgi duyuyordur. Christian ise her şeye rağmen çok acı dolu bir hayat öyküsüne sahiptir ve çekinmektedir. Tüm bunların doğrultusunda röportaj sırasında birlerine karşı duydukları ilgi ve çekingenlikle aralarında güçlü bir bağ oluşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 316
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

father stu izle
Father Stu izle (2022)

/10

Düzensiz ve gelişigüzel bir hayat yaşayan Stuart Long, henüz dünyadaki benliğini bulamamış bir gençtir. Ancak Long, geçirdiği ölümcül bir kazada imkansızı başararak tekrar hayata tutunmuştur. Başından geçen bu olayın ardından tanrıya yakınlık duymaya başlayan Long, geçmiş hayatını bir kenara bırakarak tanrının yolundan gidecek ve bambaşka bir hayat yaşamaya başlayacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Take Back izle (2021)

/10

Brian ve Zara, sakin bir kasabada rutin hayatlarını yaşayan iki mutlu çifttir. Ancak geçmişi gizemli ve hiçte sıradan olmayan Zara, kasabada düzenlenen bir soygunu engellediğinde çiftin hayatı tamamen değişecektir. İnsan kaçakçılığının yanı sıra pek çok kirli işe bulaşmış bir çete, kendilerini küçük düşüren Zara ve ailesinin peşine düşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.