/10

Greenland izle

Fragman izle

Dünya son günlerde tuhaf bir hal almaya başlamıştır. Bu durumun sebebi dünyaya doğru gelen bir meteordur. Ve en sonunda o gün geldiğinde o meteor tüm şiddetiyle dünyaya çarpacaktır. Çarpmanın şiddeti bölgeyi büyük bir şekilde etkileyecektir. Bu olaydan dolayı daha önce görülmemiş doğal afetler ortaya çıkacak ve insanlar başa çıkamayacakları bir güçle karşı karşı kalacaktır. Çevre kasabadan bir aile, bu felaketlerin karşısında zorlu bir hayatta kalma mücadelesi verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 1,425
Dil Seçenekleri:
Yönetmen:

Kategori:

,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
watcher izle
Watcher izle (2022)

/10

Amerikalı genç bir kadın olan Julia, kocası ile birlikte hiç bilmediği bir yer olan Bükreş'e taşınır. Bu bilmediği şehirde yeni hayatına başlamak isteyen Julia, karşı evin penceresinden sürekli kendisini izleyen bir adamı fark edecektir. Kendisini sürekli izleyen adamın Bükreş'te yaşayan bir kadın katilinin olabileceğinden şüphelenen Julia'nın hayatı ve psikolojisi alt üst olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Take Back izle (2021)

/10

Brian ve Zara, sakin bir kasabada rutin hayatlarını yaşayan iki mutlu çifttir. Ancak geçmişi gizemli ve hiçte sıradan olmayan Zara, kasabada düzenlenen bir soygunu engellediğinde çiftin hayatı tamamen değişecektir. İnsan kaçakçılığının yanı sıra pek çok kirli işe bulaşmış bir çete, kendilerini küçük düşüren Zara ve ailesinin peşine düşecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

doctor strange in the multiverse of madness izle
Doctor Strange in the Multiverse of Madness izle (2022)

/10

Tüm evrende her zaman kötü düşmanlar vardır. Sayıları birden fazla olan bu düşmanlar, milyonları yok etmeyi kafaya koymuş kaçık kötülerdir. Evrenler arası seyahat edebilme yeteneği sahip Doctor Strange ise farklı evrenlerde farklı düşmanlara karşı savaş vermek zorunda kalacak ve zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.