/10

Görünmez Adam izle

Sevgilisi tarafından sürekli şiddete maruz kalan Cecilia, en sonunda yaşadıklarına dayanamayarak evden gizlice kaçar ve kardeşinin evinde saklanmaya başlar. Bu olayın ardından Cecilia'nın sevgilisinin öldüğü haberi gelir. Biraz rahatlayan ancak içten içe üzülen Cecilia, artık normal bir hayata sahip olacağını düşünmektedir. Ancak yaşanacak olaylarla hayatı daha kötü bir hale gelecektir. Görmediği ve kim olduğunu bilmediği kişiler tarafından sürekli rahatsız edilen Cecilia'ya kimseyi inandıramaz. Bu yüzden olaylar daha büyüyerek korkunç bir hal almaya başlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 145
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
save yourselves izle
Save Yourselves! izle (2020)

/10

Tuhaf ancak birbirleriyle iyi anlaşan Brooklyn'li Jack ve Su çifti, ani bir kararla yıpranmış ilişkilerini kurtarmak üzere şehirden ve insanlardan uzak bir tatile çıkmaya karar verirler. Telefonlarını kapatan ve teknolojiden uzak bir tatil geçirmeyi planlayan çift, tatilleri sırasında düşünülenin aksine bir uzaylı formunun dünyaya saldırdığını öğrenir. Dünyada ve çevrelerinde ne olduğundan habersiz olan genç çift, kendilerini kurtarmak için zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

drishyam izle
Drishyam izle (2015)

/10

Küçük bir televizyon kanalına sahip olan Georgekutty, iki kızı ve çok sevdiği karısı ile mütevazi bir hayat sürmektedir. Ancak onların bu sakin hayatı kızlarının çıkacağı bir okul gezisiyle alt üst olacaktır. Tanıştıkları bir adam okul gezisi sırasında iki kardeşe şantaj yapmaya çalışacak ve aralarında çıkan ufak kavgada istemeden adamı öldüreceklerdir. Bu beklenmedik cinayetten sonra ailesini korumak isteyen Georgekutty, kızları için çaresizce büyük bir fedakarlık yapacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Parish izle (2019)

/10

Kocasının trajik ölümüyle beraber kızıyla yapayalnız kalan Liz, eşini kaybetmenin üzüntüsü ve kızını avutmanın sıkıntılarıyla uğraşmaktadır. Tüm bunlar yüzünden depresif bir stres içerisinde olan Liz, her geçen gün kabuslar görmeye başlamıştır. Yeni bir eve taşınmanın yaşanan şeyleri geride bırakacağını düşünen Liz, yeni bir hayata başlar. Ama hiçbir şey düzelmeyecek aksine kötüye gidecektir. Giderek daha korkunç kabuslarla yüzleşmek zorunda kalan Liz, kendini esir alan karanlığa karşı mücadele etmek zorundadır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.