/10

Godzilla 2: Canavarlar Kralı izle

Son yaşanan olayların ardından dünya gözle görülür şekilde yavaş yavaş değişmektedir. Her şeyin başlayacağı o büyük gün geldiğindeyse uyumakta olan titanlar, gizli sırlarıyla birlikte çıkıp geleceklerdir. İnsanlar kendilerini dünyanın hakimi sanırken titanlar tekrar egemenliğin sahibi olmak ve dünyayı insanlardan temizlemek için işe koyulacaktır. İnsanların artık yapacakları pek bir şey kalmamıştır ancak yinede kendilerini korumak isteyen güçlerle birlikte sonuna kadar mücadele etmeye hazırlardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 115
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Yönetmen:

Ülke:

, ,

Kategori:

, ,

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Oh My Kadavule izle (2020)

/10

İki yakın arkadaş, uzun süredir çok samimi ve iyi bir arkadaşlık sürdürmektedir. Beraber çok iyi vakit geçiriyorlar ve çok anlaşıyorlardır. Ve uzun zamandan beri ikisi de eğer evlenirlerse mutlu bir evliliklerinin olacağını düşünmektedir. En sonunda bu düşünceyi açığa çıkaran ikili, kısa süre içerinde evlilik kararı almışlardır. Ancak evlendiklerinde hiçbir şey düşündükleri gibi gitmeyecektir. O eski samimi arkadaşlıklarından eser kalmayan çiftin arasında artık bambaşka bir ilişki oluşacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Jungle Beat: The Movie izle (2020)

/10

Bir uzaylı olan Fneep, uzay gemisiyle seyahat ettiği sırada kontrolü kaybederek dünyaya düşer. Afrika'nın ıssız ormanlarına düşen bu küçük uzaylı, evine dönmek ister. Ancak Fneep, nerede olduğu ve ne yapması gerektiği konusunda bilinçsizdir. Neyse ki ormanda tanıştığı hayvanlara durumu anlatmaya başarabilmiştir. Yardımsever hayvanlarla beraber yola koyular ve uzay gemisine dönmeyi amaçlayan Fneep, dünyaya yaklaşan büyük bir tehlikeyle karşılaşacaktır. Bu tehlikeyi durdurmak için hayvan dostlarının yardımıyla zorlu bir mücadele verecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

The Boss Baby izle (2017)

/10

Daha 7 yaşında olan ve her çocuk gibi istekleri olan Tim, tek çocuk olmanın avantajlarından yararlanarak ailesiyle birlikte sakin bir hayat sürmektedir. Ancak Tim'in anne ve babası, ani bir kararla küçük bir bebeği evlat edinir. Bu küçük ve dikkat çekici bebek yüzünden kendini ikinci planda bulan Tim, takım elbise giyen üvey kardeşinin aslında bir ajan olduğunu keşfeder. Tim ve üvey kardeşi, acımasız planları olan bir şirket CEO'sunu durdurmak için beraber hareket etmek zorunda kalırlar. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.