/10

Girl izle

Türkçe Dublaj izle Türkçe Altyazılı izle

Küçük yaşta babasından istismar gören bir kız, yaşadığı bu travmayla beraber büyümüş ve babasına karşı nefret dolu genç bir kadın olmuştur. Beklediği gün geldiğinde ise babasından intikam almak için yola çıkan genç kadın, küçük kasabasına ulaştığında babasının birileri tarafından öldürüldüğünü öğrenir. Babasının kimin öldürdüğünü bulmak isteyen genç kadın, gizli gerçekler ve kasabanın acımasız çetesiyle karşı karşıya kalacaktır. baltalı kız izle. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 35
Dil Seçenekleri:

Tr Dublaj

Tr Altyazı

Yazar:

Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
fabricated city izle
Fabricated City izle (2017)

/10

Yetenekli bir bilgisayar oyuncusu olan Kwon, kendisine karşı düzenlenen bir kumpas yüzünden cinayet suçuyla suçlanmaktadır. Ancak masum olan ve üzerine kurulan büyük kumpası ortaya çıkarmak isteyen Kwon, arkadaşlarıyla birlikte gerçek suçluyu aramaya başlar. Ancak hiç düşünmedikleri tehlikeler ve derin meselelerle karşı karşıya kalan Kwon ve arkadaşları, bilgisayar oyunlarından kazandıkları tecrübeler sayesinde bu işin üstesinden gelmeye çalışacaklardır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Terror Eyes izle (2021)

/10

Birbirine çok yakın üç arkadaş, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta ve hayatlarını her anını paylaşmaktadır. Ancak son çıktıkları ufak bir tatil sırasında dehşet dolu bir korkuyla karşı karşıya kalacaklardır. Geçmişte çok kirli ve vahşet dolu işlere imza atmış acımasız bir internet korsanı tarafından taciz edilmeye başlanan üç arkadaş, güvende olmayan hayatları için mücadele vermek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

the 355 izle
The 355 izle (2022)

/10

Kendi çıkarları için hareket eden bir grup paralı asker, oldukça gizli ve ölümcül bir silahı ele geçirmeyi başarmıştır. Bu durumda tüm dünya tehlike altında kalır ve tüm uluslar güçlerini birleştirme kararı alır. Birbirinden yetenekli dört üst düzey ajan, ölümcül silahı ele geçirmek için harekete geçmiştir. Ancak kendilerini takip eden gizemli bir kadından habersizlerdir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.