/10

Ginny Weds Sunny izle

 • Tr Altyazı
 • Yaşlarının ilerlemesine rağmen hala evlenememiş Sunny ve Ginny, görücü usulü olarak bir araya getirilir ve evlenmeleri beklenir. Her şey çok iyiyken inatçı bir yapıya sahip olan Ginny, evlenmeyi reddeder. Ama çok geçmeden verdiği kararın yanlış olduğunun farkına varan Ginny, tekrar bir şans yakalamak için çalışmalara başlayacaktır. Annesiyle bir ekip haline gelerek Sunny'nin aşkını tekrar yakalamak isteyen Ginny, elinden gelen tüm fırsatları değerlendireceği komedi dolu bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  Oyuncular

  Toplam İzlenme: 234
  Yönetmen:

  Ülke:

  Kategori:

  ,

  İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
  İtalyan Yazı izle (2020)

  /10

  Bir bohem sanatçısı olan Robert, kendini sanata ve karısına adamış bir babadır. Oğlu Jack ile araları pek iyi olmayan Robert, karısıyla beraber bir hayat sürmektedir. Ancak eşinin ani ölümüyle Robert, zorlu bir döneme girmiştir. Yaşadığı sıkıntılar nedeniyle eşinden kendisine kalan İtalya'da bir kır evini satmayı planlayan Robert, sorunlu bir ilişkisi olan oğlu Jack ile birlikte evin tadilatını yapmak ve satmak üzere İtalya'ya giderler. Bu macera araları soğuk olan baba ve oğlu birbirlerine tekrar yakınlaştıracak ve yeni bir yol çizmelerine neden olacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  The Witches izle (2020)

  /10

  Büyükannesiyle birlikte İngiltere'ye yeni taşınan genç bir çocuk, taşındığı yeni bölgeyi keşfetme konusunda meraklıdır. Ancak genç çocuk burnunu büyük işlere sokacaktır. Masallarda anlatılan kötü niyetli cadıların gerçek olduğunu öğrenen genç çocuk, normal insan görünümlü cadıların küçük çocuklara karşı korkunç bir plan hazırlığında olduğunu öğrenir. Şehirdeki tüm çocukların başı büyük bir beladadır ve genç çocuğun yardım alabilecek sadece büyük annesi vardır. Büyükannesiyle birlikte kötü niyetli cadıları durdurmak için zorlu bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

  SüngerBob KarePantolon: Firarda izle (2020)

  /10

  Bikini Kasabasında hayat olağan bir şekilde devam ediyor, Sünger Bob ve arkadaşları eğlence içerisinde bir hayat geçiriyordur. Bikini Kasabasından çok uzaklardaki Atlantik City'de güzellik düşkünü kral, yüz kırışıklıklarından kurtulmak için Sünger Bob'un biricik arkadaşı Gary'i esir alarak kullanmaya başlamıştır. Gary'nin yokluğuna oldukça üzülen Sünger Bob, Patrick ile birlikte Gary'i geri getirmek için zorlu ve fantastik bir maceraya atılacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.