/10

Ghost Mansion izle

Bir korku hikayeleri yazarı, perili ev konseptli hikayesini tamamlamak için perili evlerde yaşamış insanlara ulaşarak onlara röportaj yapmaya başlamıştır. Perili evlerde yaşanan paranormal olayların peşinden giden ve bunları kanıtlamakla kafayı bozan genç muhabir, fark etmeden bu korku dolu karanlığın içine sürüklenecektir ve kendisi de bu korkunç olayların bir parçası haline gelecektir. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

Oyuncular

Toplam İzlenme: 29
Dil Seçenekleri:

Tr Altyazı

Yazar:
Yönetmen:

Ülke:

Kategori:

İlk yorumu yapmak size nasip oldu ;)
Terror Eyes izle (2021)

/10

Birbirine çok yakın üç arkadaş, sosyal medyayı aktif bir şekilde kullanmakta ve hayatlarını her anını paylaşmaktadır. Ancak son çıktıkları ufak bir tatil sırasında dehşet dolu bir korkuyla karşı karşıya kalacaklardır. Geçmişte çok kirli ve vahşet dolu işlere imza atmış acımasız bir internet korsanı tarafından taciz edilmeye başlanan üç arkadaş, güvende olmayan hayatları için mücadele vermek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

ciglik izle
Çığlık izle (2022)

/10

Geçmişte yaşanan korkunç olayların üzerinden uzun bir süre geçmiştir. Ancak ortaya çıkmış yeni bir katil, ardı arkası kesilmeyecek cinayetlerine başlamıştır. Bunun üzerine katilin öldürmek istediği masum gençleri korumak isteyen Sidney, alışmaya çalıştığı sakin hayatından çıkarak harekete geçecektir. Ancak bu katil diğerlerinden daha acımasız ve kurnazdır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.

cehennem kapisi izle
Cehennem Kapısı izle (2021)

/10

Oğluyla birlikte ormanlık bir arazide arabayla kaza yapan Cecilia, kazanın ardından oğlunu kaybetmiş ve travmatik bir akıl sorunu yaşamaya başlamıştır. Oğluna dair hiçbir iz olmayan Cecilia'nın tüm çabaları boşa çıkmaktadır. Üstelik genç kadın, her geçen gün karanlık ve ruhani olaylar yaşamaktadır. Yaşanan bu olayların çok geçmişe dayandığı ve işin arkasında dindar bir adam olduğu ortaya çıktığında ise Cecilia, büyük bir kabusla yüzleşmek zorunda kalacaktır. filmizle720p.net keyifli seyirler diler.